reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

A ze względu na co CC? Przepraszam, może mówiłaś ale tyle tych wiadomości, że jeszcze wszystkich nie kojarzę :) ja mam 9+1 :) a wizyta dopiero jutro i już nie mogę się doczekać!
Po pierwsze juz raz mialam cc i to juz jest wskazanie a po drugie mam za wąską miednice - dzidzia moglaby sie zaklinowac w kanale i pewnie i tak skonczylo by sie szybkim cc albo vacuum. Lekarka powiedziala, ze to mon wybór i jesli się upre to moge rodzic sn ale ona by wolala cc.
 
reklama
Wgl to zazdroszcze Wam tych wizyt u lekarza ! Ja swoja ostatnia mialam 24 kwietnia i teraz dopiero 22 maja. Chcialabym takie potwierdzenie ze nadal jest wszystko w porzadku...
Ja chodzę prywatnie i powiedziała, że narazie co 2 tygodnie wizyty będą.
Ale szczerze mówiąc nie wiem czy nie iść na nfz gdzieś, bo jednak 150zł za wizytę to nie jest mało dla studentki [emoji23]
Tyle, że totalnie się na tym nie znam, w ogóle na lekarzach, jak to wszystko działa. Krew miałam pobieraną w wieku 4 lat i 18, moczu chyba nigdy, niezaradna jestem i muszę się ogarnąć w końcu [emoji23]
 
A co do zdjęcia to o ile będzie wszystko dobrze to dostanę na pewno :) Takiego bąbelka zobaczyłam 2 tygodnie temu ;)
IMG_20190423_202229.jpeg
 
Wgl to zazdroszcze Wam tych wizyt u lekarza ! Ja swoja ostatnia mialam 24 kwietnia i teraz dopiero 22 maja. Chcialabym takie potwierdzenie ze nadal jest wszystko w porzadku...
Ja mam podobnie 25 kwietnia ostatnia wizyta i teraz dopiero 23 maj. A na zwolnieniu jestem już prawie miesiąc przez tą kosmowke.
 
Witam z rana. Jak humorki?
@Mama2018mama2019 nastawienie pozytywne?
U mnie z wiesci to to ze wlasnie czekam na narodziny 4 bratanka. Bratowa wlasnie walczy na porodowce.... Dzisiaj taki power ze niewiem co juz ze soba robic ogarnelam mieszkanie w sumie nie musialam ale jakos tak wena mnie naszla zjadlam jablko i odliczam czas do wizyty.
 
Witam z rana. Jak humorki?
@Mama2018mama2019 nastawienie pozytywne?
U mnie z wiesci to to ze wlasnie czekam na narodziny 4 bratanka. Bratowa wlasnie walczy na porodowce.... Dzisiaj taki power ze niewiem co juz ze soba robic ogarnelam mieszkanie w sumie nie musialam ale jakos tak wena mnie naszla zjadlam jablko i odliczam czas do wizyty.
U mnoe pewnie dzisiaj nie będzie usg. Chociaz w sumie to niewiem. Jestem ciekawa jak ta lekarka będzie prowadzila ta ciaze. Bo ze bedzie dobrze to wiem czuje to... Jakis naplyw euforii dzisiaj
 
Wgl to zazdroszcze Wam tych wizyt u lekarza ! Ja swoja ostatnia mialam 24 kwietnia i teraz dopiero 22 maja. Chcialabym takie potwierdzenie ze nadal jest wszystko w porzadku...
Nie jesteś sama. Ja miałam 26 kwietnia i mam dopiero 10 czerwca... :/ nie wiem czy wytrzymam...
 
reklama
Do góry