reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

reklama
Dziewczyny bylam w lidlu zbieralam sie tam tydzien az wkoncu doszlam. Kupilam spodnie ciazowe bo sa w promocji ale ktos juz o tym pisal. I o maly wlos a wzielabym bodziaki... Odlozylam grzecznie. Wytrzymam do 22.05 ale wtedy juz nikt mnie nie powstrzyma hihi
 
Dzisiaj gotuje zupke z botwinki i na jutro zrobie sobie golabki z mlodej kapustki mniam... Opanowalam system wchodzenia na 2 pietro. Z wozkiem i zakupami w samotnosci
 
Moja siostra też tyle płacila. A ja nie miałam badań na różyczke. Gin pytał czy kiedyś przechodziłam. No a że miałam to chyba nie muszę robić. Pamiętam że to było dzień przed moją komunia :)
Nie lepiej chodzic i prywatnie i na nfz do lekarza? Zeby od tego na nfz brac badania? Ja bym splajtowala... Ale ja to jestem dusi grosz. Wole odlozyc dziewczynka na konto:)
 
O matko jakie drogie te badania! A jeszcze w poniedzialek 2tura: z hiv,hcv,hcb,vldr. Rozlozylam na dwa razy bo razem wyszlo mi 499zł. ;-(
O jejku jak dużo :o Ja już nie pamiętam co na tej kartce mialam wypisane ale zapłaciłam tylko 116zł tez prywatnie
 
OMG. Chodzisz prywatnie do lekarza...
No tak,prywatnie, tyle,ze za wizyty nie place bo to narzeczonego rodzina. No i pracuje tez w szpitalu w ktorym chyba bede rodzic. Myslalam aby zapisac sie tez na nfz ale obawiam sie,ze "zrobi mi się" balagan bo czesc papierow bede miala u jednego gin a reszte u drugiego..no i zrezygnowalam z tej opcji. Na prenatalne dala mi normalne skierowanie do szpitala,to ok.
 
reklama
Do góry