reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Mi wyszło 154zl o ile dobrze pamiętam. Teraz na następną wizytę mam zrobić Toxo i jakieś jeszcze jedno badanie
toxo miałam na pewno, grupę krwi, hiv, tsh, morfologia i jeszcze pare rzeczy, nie pamiętam nazw. Jeszcze ja to lubie sobie zemdleć przy pobieraniu i Pani sie smiala, ze teraz to musze byc dzielna bo co miesiac bede sie badac... wcale mi nie do smiechu [emoji23]
 
reklama
Dzień dobry :) witam się z pracy.
Jestem ciągle senna i najchętniej położyłabym się i nic nie robiła. Generalnie czuję się licho w ciąży choć staram się funkcjonować normalnie. Mam mega mdłości, zwłaszcza rano i wieczorem.
Byłam ostatnio na badaniach i mam za wysoką glukozę na czczo. I muszę zrobić test obciążenia glukozą...
masakra...w pierwszej ciąży miała cukrzycę ciążową i brałam insulinę..już mnie mdli na samą myśl, że mam iść wypić do cholerstwo...
Czy któraś z Was przyjmuje clexan w ciąży? Robią Wam się siniaki?
Ja przyjmuje naoparin i niestety robią mi się siniaki nie po każdym wkluciu, nie wiem od czego to zależy. Biorę 2 tygodnie a już mam cały brzuch posiniaczony. Ale słyszałam że w udo też można.
 
toxo miałam na pewno, grupę krwi, hiv, tsh, morfologia i jeszcze pare rzeczy, nie pamiętam nazw. Jeszcze ja to lubie sobie zemdleć przy pobieraniu i Pani sie smiala, ze teraz to musze byc dzielna bo co miesiac bede sie badac... wcale mi nie do smiechu [emoji23]
Hehe biedna:D
 
Zrobiła usg dopochwowo.
Serduszko bije, ale wzruszająca chwila. Jestem taka szczęśliwa :))))

We wtorek muszę iść do endokrynologa, zobaczymy co tam mi powiedzą.
 

Załączniki

  • 3FC1DA22-24B7-4226-AE38-3280A9D44C75.jpeg
    3FC1DA22-24B7-4226-AE38-3280A9D44C75.jpeg
    429,2 KB · Wyświetleń: 47
Ostatnia edycja:
No i jeszcze jedna kwestia; ze musze ruch do minimum ograniczac bo poki co mam zalecenie lezenia tylko z wstawaniem do toalety a to labolatorium mam blisko.
 
Hej. Ja już po badaniach. Lżejsza o 180 zł i wyniki będą dopiero we wtorek rano. Także może uda się na ten sam dzień od razu do lekarza zapisać i niech wystawi już kartę ciąży.
Mam pytanie do dziewczyn ktore juz byly w ciazy. Czy psuły Wam sie zęby w ciąży? Ja sie strasznie tego boje, dla mnie najwiekszy koszmar jesli chodzi o wyglad to utrata zęba.. Dzisiaj jade do dentysty, niech sprawdzi czy cos tam sie nie dzieje
Ja czuję czasami kłucie w zębie, ale o zęby trzeba szczególnie dbać w ciąży. Mi po żadnej z 3 ciąż zęby nie poszły, ale na pewno są słabsze.
 
reklama
Ja przyjmowal clexan w poprzedniej ciąży, ale w ramię.
Mam dzisiaj stresa jak cholera. Nie wiem czy stresuje sie bardziej ta szkoła vzy wizytą :/
 
Do góry