reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

reklama
U nas juz 4 . Mamy syna 8 lat corke 5 lat i corke 3 latka teraz bedzie czwarte szczescie . 🥰
Gapa źle przeczytam 🥰 ale super ekipa ! Jak najstarszy zareagował na wieść o rodzeństwie? Ja się obawiałam ale wyszło bardzo pozytywnie , córka przeszczęśliwa, zaczęły się zakłady kto będzie 🥰
 
Cudownie!! 😍 Z tą córeczką to już na 100%? :)
Nie mam pojęcia, ale nie zawahał się mówiąc, że to dziewczyna 😁

ale super 🥰 masz może zdjęcie USG ? Ciekawa jestem tej dziewczynki , bo tez mi się wydaje że u mnie będzie..
Z dziś niestety nie mam, nie drukował mi, bo tydzień temu miałam prenatalne, dziś dr chciał tylko sprawdzić sam co i jak 😊 Jedna z Was po wrzuceniu USG z prenatalnych napisała mi, że wygląda na dziewczynkę, wrzucam jeszcze raz do wglądu 😁
 

Załączniki

  • a3fd9539-69c9-4b20-85b1-c41712de41c9.jpg
    a3fd9539-69c9-4b20-85b1-c41712de41c9.jpg
    40,3 KB · Wyświetleń: 71
ojaaaaa u mnie też 4 😁 i wiekowo w miarę podobnie 😂
Ja zawsze mowilam ze chce 3 dzieciaczkow . Maz zapieral sie ze trojka starczy ale poprostu tak wyszlo ze namawialam tzn . Nawet nie musialam dlugo namawiac zgodzil sie no i teraz czekamy na czwarte on twierdzi ze bedzie syn ja jakos tego nie czuje zobaczymy jeszcze troche trzeba wytrzymac.
 


Mówił że kiedyś się słuchało ale są nowe wytyczne które mówią że może to negatywnie wpłynąć na serduszko maluszka i słuchamy dopiero od 12 tyg

jeszcze chwila ❤️
Ale to wogole żadnych mdłości itp nie miałaś ?
To tak jak ja 11 tydzień i też wogole nie czuje. Mam nadzieję że w piątek na wizycie okaże się że jest wszystko dobrze.
 
Ja zawsze mowilam ze chce 3 dzieciaczkow . Maz zapieral sie ze trojka starczy ale poprostu tak wyszlo ze namawialam tzn . Nawet nie musialam dlugo namawiac zgodzil sie no i teraz czekamy na czwarte on twierdzi ze bedzie syn ja jakos tego nie czuje zobaczymy jeszcze troche trzeba wytrzymac.
Dla równowagi pasuje synek 😁 mi w sumie obojętnie ale przeczucie mam też na chłopczyka , prenatalne za 2tyg więc może coś odkryje 🥰
 
Ja zawsze mowilam ze chce 3 dzieciaczkow . Maz zapieral sie ze trojka starczy ale poprostu tak wyszlo ze namawialam tzn . Nawet nie musialam dlugo namawiac zgodzil sie no i teraz czekamy na czwarte on twierdzi ze bedzie syn ja jakos tego nie czuje zobaczymy jeszcze troche trzeba wytrzymac.
choćbym siebie słyszała 🙂😅 sytuacja identyczna
 
reklama
Gapa źle przeczytam 🥰 ale super ekipa ! Jak najstarszy zareagował na wieść o rodzeństwie? Ja się obawiałam ale wyszło bardzo pozytywnie , córka przeszczęśliwa, zaczęły się zakłady kto będzie 🥰
Jeszcze nie wiedza . Wiemy tylko my z mezem no i wy . Nie mowimy jeszcze nawet dziecia bo jesli poszloby cos nie tak nie chcielibysmy aby bylo im przykro bo oni chca rodzenstwo najbardziej corka 5 latka a syn jest bardzo wrazliwy. Chcemy poczekac do kolejnej wizyty wiec juz niedlugo.
 
Do góry