reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Heparyna w ciąży

Dość często powtarzają się te skurcze. Wzięłam jeszcze dziś no spe i leżę ale jakoś nie przechodzi... Co jakiś czas odczuwam skurcz
 
reklama
Byłam u lekarza na szczęście dziś przyjmował. Zbadał mnie powiedział że wszystko jest dobrze i że nie są to bóle skurczowe bo bym miała twardy brzuch,a nie mam. Dziwne co to za bóle w takim razie.. na dole brzucha może się rozciąga macica... Już sama nie wiem
 
Skąd jesteś? Szukam lekarza w Krakowie.
Ja tez mam hetero oba i tylko kazali brać mi acard 75 a od pozytywnego testu 150. Heparyny nie chcą dać . Jutro mam jeszcze wizytę u innej lekarki która podobno jest najlepsza przy poronieniach i dzięki niej dużo dziewczyn zachodziło w ciąże i donosiło . Zobaczymy jakie wrażenie na mnie zrobi .
 
Witam ,
Jestem po dwóch ciążach obumarłych. Trafiłam do lelarza który wysłał mnie na badania trombofilie, zespół antyfosfolipidowy, kariotypy i na posiew. Okazało się że mam zespół antyfosfolipidowy. Lekarz kazał mi brać acard a od pozytywnego testu robić zastrzyki. Obecnie jestem w polowie 14 tygodnia jestem po badaniach prenatalnych i lekarz stwierdził że wszystko jest dobrze. Wszystko rozwija się książkowo 😊 Ale są momenty że się bardzo boję staram się myśleć pozytywnie ale strach jest większy. Boję się że znowu będę musiała przez to przechodzić. Obenie biorę zastrzyki neoparin 0,4 i acard 150. Proszę powiedzcie jak nastawić się tylko na pozytywne myślenie? Gosia
 
Jest ciężko ja też jestem po dwóch poronieniach w 7 tyg teraz na neoparin 0.4 i acard 75...obecnie w 13+5 tyg ciąży i wszystko jest ok. Ale strach pozostanie z tobą, trzeba myśleć poytywnie że wszystko będzie dobrze👍
 
Jest ciężko ja też jestem po dwóch poronieniach w 7 tyg teraz na neoparin 0.4 i acard 75...obecnie w 13+5 tyg ciąży i wszystko jest ok. Ale strach pozostanie z tobą, trzeba myśleć poytywnie że wszystko będzie dobrze👍
Wiem właśnie naprawdę staram się z całych sił ale są momenty że strach wygrywa a jak ty sobie radzisz z strachem?
 
reklama
Do góry