reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Heparyna w ciąży

ojej współczuję alergii pokarmowej :( Całe szczęście, że dość szybko wykryta. Czy na nowym mleczku czuje się lepiej? Jejku tobiel u takiego maluszka... Skąd to się dziadostwo bierze...
Znam ból odstawienia, odstawiłam Samuela po miesiącu. Czułam się jakbym go zawiodła. To był trudny okres. Mam nadzieję, że na Tobie to się tak nie odbiło. Butla jest naprawdę w porządku :D A i może lepiej Ci malutka pośpi... 6 tygodni karmienia piersią - każdy z nich się liczy :)) Sama nie wiem ile ja wytrzymam z kp bo Noel strasznie się wykręca i szarpie na piersi (jest zagazowany) i po prostu bolą mnie mocno sutki od tych zapasów. Taki mój pierwszy cel był żeby do 6 miesięcy karmić,a potem zobaczymy jak nam się będzie układać ;) To widzę, że macie duży postęp z malutką :) Pół godziny w łóżeczku jak na takie małe dziecko to bardzo wiele. Noli ma podobnie :) Skończyliśmy wczoraj 3 miesiące. Przespał w nocy jednym ciągiem odcinek 6 godzin! Aż się boję chwalić bo pewnie dziś mi dokopie :p Niestety Noliś ma dalej problem z rozluźnieniem pupy żeby lekko kupa poszła albo bąk... ale idziemy ku lepszemu :) mamy coraz więcej miłych chwil w ciągu dnia... Noli waży 5.6 kg :) A Dominisia? buziaki od Noela :D PS piękne ciuszki :)))
Dziekujemy i również całuski dla was 😘😘😘
 
reklama
Mam pytanko do was dziewczyny
Jak braliście tą heparynę całą ciążę to utrzymana była ciąża do końca czy nie .? Proszę podzielcie się relacjami ?
 
Mam pytanko do was dziewczyny
Jak braliście tą heparynę całą ciążę to utrzymana była ciąża do końca czy nie .? Proszę podzielcie się relacjami ?
 
Jak mogę wiedzieć dlaczego brałeś te zastrzyki ? We wcześniejszych ciążach miałaś komplikacje ?
Straciłam dwie ciąże (większość z nas tutaj jest po stratach). Wykonałam badania i okazało się, że przyczyną była trombofilia ciążowa (niskie białko S) - taka reakcja organizmu na ciążę - czyli nadkrzepliwość.
 
Pytam gdyż moje badania w kierunku trombofili oraz po badaniach kariotypu moje i męża wszystko jest w porządku . Dalej nie usłyszałam dlaczego tak się dzieje że każda ciążę poroniłam . I nie wiem czy lekarz przeprowadza sobie jakieś badania na mnie czy o coś chodzi . Mogę wiedzieć jakie badania wykonywała po poronieniach ?
 
Pytam gdyż moje badania w kierunku trombofili oraz po badaniach kariotypu moje i męża wszystko jest w porządku . Dalej nie usłyszałam dlaczego tak się dzieje że każda ciążę poroniłam . I nie wiem czy lekarz przeprowadza sobie jakieś badania na mnie czy o coś chodzi . Mogę wiedzieć jakie badania wykonywała po poronieniach ?
Hej :) robiłam właśnie badania w kierunkku trombofilii. Do tego przeciwciała przeciwjądrowe, toksoplazmozę, różyczkę. Nie wiem do jakiego lekarza chodzisz, ale może warto odwiedzić hematologa, albo immunologa ;)
 
Dziekujemy i również całuski dla was 😘😘😘
Hejo :) Co u Was słychać? My przeszliśmy częściowo na butlę. Małemu dobrze służy mleko modyfikowane. Karmię piersią i uzupełniam mm. Pewnie po malutku przejdziemy w dzień na samo mm. W nocy tylko pierś i mam nadzieję, że tak pozostanie jeszcze jakiś czas, bo to wygodniejsza opcja nocą ;) Noli miał kilka lepszych dni, ale właśnie myślę, że to kwestia mleka modyfikowanego. Bez problemu się po nim wypróżnia i bardzo mnie to cieszy! A jak u Was? Czy malutka wychodzi po mału z okresu kolkowego? Buziaki :)
 

Załączniki

  • 271496544_10160494107783689_4748795219397103877_n.jpg
    271496544_10160494107783689_4748795219397103877_n.jpg
    32,8 KB · Wyświetleń: 58
reklama
Hejo :) Co u Was słychać? My przeszliśmy częściowo na butlę. Małemu dobrze służy mleko modyfikowane. Karmię piersią i uzupełniam mm. Pewnie po malutku przejdziemy w dzień na samo mm. W nocy tylko pierś i mam nadzieję, że tak pozostanie jeszcze jakiś czas, bo to wygodniejsza opcja nocą ;) Noli miał kilka lepszych dni, ale właśnie myślę, że to kwestia mleka modyfikowanego. Bez problemu się po nim wypróżnia i bardzo mnie to cieszy! A jak u Was? Czy malutka wychodzi po mału z okresu kolkowego? Buziaki :)
Cześć. U nas po kolkach nie ma śladu odkąd jesteśmy na mleku Nutramigen ❤️ na szczęście z kupka też nie ma już problemów też dzięki temu mleczku ❤️mam wrażenie że ktoś dziecko nam podmienił 🤣noce przesypia całe tylko budzi się na karmienie i zasypia dalej 😁obecnie mamy skok rozwojowy. Jest płaczliwa. No i nauczyła się wymuszać 🤣 nie raz tak się z mężem uśmieje bo jęczy żeby tylko ja wziąść. 🤣 Noli już niedługo 4 miesiące 🥰 niedługo ząbki się zaczną
a jakie mleczko podajesz? Super chłopczyk 🥰🥰słodziak 💞
 

Załączniki

  • IMG_20220109_132221.jpg
    IMG_20220109_132221.jpg
    2,5 MB · Wyświetleń: 64
  • IMG_20220108_115241.jpg
    IMG_20220108_115241.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 62
  • IMG_20220108_090521.jpg
    IMG_20220108_090521.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 65
  • IMG_20220106_170601.jpg
    3,6 MB · Wyświetleń: 51
  • IMG_20220107_120200.jpg
    3,4 MB · Wyświetleń: 51
Do góry