reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Idziemy na zakupy :)

reklama
scorpioniczkaa wiem,bardziej chodzilo mi o polki i przewijak :)) wanienke duza mam juz osobno kupiona

No chyba , ze tak :-)

jesteście niesamowite ...
ja na razie mam tylko 2 body ...

Mi siostra jedne body sprezentowała, bo kupowała swojej przyjaciółce (która miała zresztą wczoraj termin i jeszcze nie urodziła), a fajne body zamówiłam na allegro. 10 sztuk za niecałe 16 zł z przesyłką. Używane, ale stan idealny. Na 2 miesiące mi starczy. jeszcze kilka pajacyków dokupię na początek. Cieplejszych rzeczy narazie nie kupuje, bo nie wiem jaka bedzie pogoda w czerwcu i lipcu. Może wystarczą body i te pajacyki własnie.
 
reklama
oj dziewczynki szalejecie z zakupami
ja część już mam po córci np łóżeczko, wózek, wanienka, kosmetyki to na bieżąco to samo zakupami w aptece i w sumie zostaną jakieś drobiazgi
większe zakupy czekają mnie jesli chodzi o ciuszki, raz ze teraz potrzebne będą raczej chłopięce i jakieś róże odpadają a dwa córa urodziła się końcem października więc te najmniejsze to były kupowane cieplejsze a tu pierwsze miesiące czekają nas latem, a poza tym i tak część porozdawałam:tak:
jak na razie to mój zakup:-)
Zobacz załącznik 200484
 
Do góry