reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Idziemy na zakupy :)

Ja dzisiaj zaszalałam na zakupach i własciwie jesli chodzi o ubranka to mam juz wszystko. Body z długim rekawem, z krotkim, na ramiączka, śpioszki, pajacyki, kaftaniki, skarpeteczki, spodenki, półśpiochy i nawet sukienke :) W Mathercare są super obniżki! A no i jeszcze nie odebrałam od kolezanki ciuszkow po mojej starszej corce:szok:
Do kupienia pozostal wózek, łóżeczko bo stare mi sie nie podoba i kosmetyki :)
 
reklama
ta kołsyka to chyba bardziej moja fanaberia:tak:, bo łozeczko i tak będzie, ale teraz nie mam sily o tym mysleć, po tym co napisala Agnieszka, Boze czemu tak się dzieje:szok::szok: i znowu zaczełam się bać o mała i jej zdrowie, zeby był juz czerwiec!!

Ja też złapałam doła:-:)-(. Więc idę po baterie do mojego urządzonka i spróbuję posłuchać małej.
 
Rewelacyjne są te maleńki ciuszki i nie można się powstrzymać żeby nie kupić :tak:
Ja kupiłam 3 ciuszki dla maleńkiej i mamy już łóżeczko turystyczne. Resztę zakupów bliżej maja będziemy robić.
 
szalejecie dziewczynki z zakupami:-)
ale wcale się nie dziwię, ja póki co powstrzymuje się od chodzenia po sklepach, chyba że akurat jestem przy okazji albo po jakis zakup dla córy to wtedy przy okazji coś wpadnie mi w łapki

a my mamy juz całą komode ciuszków ale większość dostałam mamy łóżeczko, wanienkę rzeczy kosmetyczne, pieluszki, przewijak, nawet od mojej mamy dostaliśmy już rożek i pościel do łóżeczka:-D:-D:-D

łóżeczko takie
http://maredo.com.pl/images/Klups/Lozeczko_safari.jpg
śliczne łóżeczko, a mi jeszcze bardzo podoba się cały zestaw mebelków do niego, ech gdybym miała osobny pokoik dla maluchów

Rewelacyjne są te maleńki ciuszki i nie można się powstrzymać żeby nie kupić :tak:
Ja kupiłam 3 ciuszki dla maleńkiej i mamy już łóżeczko turystyczne. Resztę zakupów bliżej maja będziemy robić.
my podobnie, teraz bardzo się ograniczamy, za to obiecałam sobie że od kwietnia szalejemy z zakupami:-)
 
kpi23 dziekuje za namiar na Maryle.przepiekne ma ciuszki!!juz u niej zamowilam :)) pochwale sie zdjeciami jak dojda :)
 
reklama
Do góry