reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Idziemy na zakupy :)

piszę całość dla wyjaśnienia, bo pewnie część z Was nie odnajdzie tego posta w naszym wątku głównym ;)

Na innym wątku jest dziewczyna o imieniu Maryla, która 2 miesiące temu otworzyła sklep z ciuszkami i rzeczami dla dzieci ...
Jesteśmy teraz przed zakupami, więc może wesprzemy naszą koleżankę - forumkowiczkę???

Wymyśliłyśmy, że jeśli bedziecie chciały coś kupić dla swoich maluchów - i macie wybrany model (a także jeśli nie) - piszecie do niej na GG lub mail a ona Wam odpowie, czy ma coś takiego i w jakiej cenie.
Może dostaniemy lepsze ceny niż np. w sklepach?

Oczywiście to tylko pomysł i prośba, dla chetnych ;)

a poniżej podaję kontakt:
GG 3793335
i mail: sklepmwalczak@gmail.com

podajcie tylko, że jesteście z Czerwcówek z BB ;)
 
reklama
ja jak sie dowiedziałam że będzie dziewczynka to nie mogłam się oprzeć pokusie i wybrałam sie na małe zakupy :) te rzeczy są takie malutkie i śliczne, niestety też w niektórych przypadkach ceny przyprawiają o zawrót głowy.
reszte zakupów w kwietniu :) sama w to nie wierze ;-)




 
A oto moj pierwszy zakup:-) i w sumie nic więcej nie mam...
 

Załączniki

  • aaa.jpg
    aaa.jpg
    18,3 KB · Wyświetleń: 83
Ostatnio edytowane przez moderatora:
paula jesteśmy równo na tym samym etapie ciąży:)
łóżeczko śliczne! właśnie coś takiego chcę, tylko w jasnym drewnie.
 
bardzo mi sie podoba, sama bym sobie takie kupila, ale moja kuzynke da mi swoje, ktore bedzie w drugim pokoju, ale na poczatku chce żeby mala byla z nami wiec myślę o zakupie kołyski, cos na wzór takiej
KOŁYSKA-ŁÓŻECZKO PEŁNA OPCJA - NOWOŚĆ (887857157) - Aukcje internetowe Allegro
Gosiu też miałam etap zastanawiania się nad kołyską, ale jakoś ostatnio mi przeszło. Jednak zdecydujemy się na łóżeczko, takie rozkładane w tapczanik które będzie służyło też przedszkolakowi.
 
reklama
Gosiu też miałam etap zastanawiania się nad kołyską, ale jakoś ostatnio mi przeszło. Jednak zdecydujemy się na łóżeczko, takie rozkładane w tapczanik które będzie służyło też przedszkolakowi.

ta kołsyka to chyba bardziej moja fanaberia:tak:, bo łozeczko i tak będzie, ale teraz nie mam sily o tym mysleć, po tym co napisala Agnieszka, Boze czemu tak się dzieje:szok::szok: i znowu zaczełam się bać o mała i jej zdrowie, zeby był juz czerwiec!!
 
Do góry