reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Imiona naszych pociech!

Rusia

DORKA:)czerwiec06lipiec10
Miasto
PL/UK
Rozwiązania
0
hmm..zakładam nowy wątek- czy macie juz jakies propozycje..??:)

Nam sie zmienia..ale poki co - dziewczynka - Klaudia
- chłopiec - Dominik, bądz Mateusz

a jeszcze niedawno chcielismy Wiktorie, bądz Konrada:)

reklama
O

Oliwierek

Gość
Cześć na nowym wątku.

My na 100% zdecydowaliśmy, że jeśli będzie chłopiec to będzie Oliwierek, a jeśli dziewczynka to typów mamy od... Ale chyba Emilka.

A z Oliwierkiem to wyszło bardzo nietypowo. Po prostu jak dowiedziałam się, że jestem w ciąży złapałam się za brzuch i powiedziałam od czapy "mój mały Oliwierek" i tak zostało. Najpierw mówiliśmy tak na dziecko, żeby nie było takie bezosobowe, a potem zostało i jeśli bedzie chłopczyk bedzie się dumnie nazywał Oliwier Wiktor Kaźmierski. (Wiktor to po dziadku męża). Dziewczynka na drugie imię bedzie miała imię po mojej babci Barbara.

Papa 8)

Ola.K

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Cześć Dziewczyny
A my dla chłopca postanowiliśmy dać imię - Marcin, a jeżeli będziemy mieli dziewczynkę to podoba nam się Karolinka lub Jagódka..ale to się okaże . Lekarz być może na Gwiazdkę powie nam płeć i będę wiedziała co noszę pod sercem. Chociaż moja kuzynka na 80 % wie w 13 tc ,że mają chłopca..ale technika 4 D poszła do przodu.
Pozdrawiam ;)

Rusia

Miasto
PL/UK
Rozwiązania
0
Też po cichutku liczę, że podczas kolejnej wizyty u gin dowiem się Kogo noszę pod serduszkiem:)..a idziemy ok 10-15.11

O

Oliwierek

Gość
HEJ

ja miałam USG 17 listopada czyli w zeszłym tyg. no i jeszcze było za wcześnie bo był 13 tc. A następne USG okolo 20 tc czyli na początku stycznia. Wtedy już nam gin powie czy chłopczyk czy dziewuszka. Musze jeszcze sobie poczekac. Nie wiem czemu ale cały czas mam przeczucie, że bedzie chłopiec.
A na tym ostatnim usg sie uspokoiłam i ucieszyłam bo bylo pod kątem zespołu Downa. Lekarz badał kosc nosową i karczek. No i dzidzius jest pod tym katem zdrowy!!!!!! ;D

Ale cóż mialo byc o imionkach wiec koncze juz.

sumka

Mama czerwcowa'06 Mama na cały etat :)
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
A ja może dość nietypowo ale postanowiłam że wybierzemy imie dopiero jak zobaczymy dzidzie żeby do niej pasowało. No chyba że do czerwca mi się coś odmieni

calo

Rozwiązania
0
My jeszcze nie wiemy kto tam u mnie siedzi w brzuszku, ale jesli bedzie dziewczynka to oboje chcemy dac jej na imie Aleksandra  :) Co do ewentualnego chlopca to nie mamy na razie pomyslu. Na USG odnosnie zespolu Downa i innych wad wrodzonych idziemy 8 grudnia w 12 t ciazy. Pewnie nie bedziemy wiedziec jeszcze czy to chlopiec czy dziewczynka.

kropecka

Majowa mama 2006; Mamy lutowe'08
Miasto
Łódź
Rozwiązania
0
ja też jeszcze nie wiem czy to chłopczyk czy dziewczynka i z imionami też mam problem. Dla dziewczynki zastanawiam się, narazie pomysły to Małgosia albo Monika. Jeśli chodzi o chłopca to nie mam pojęcia :/

Nemezis

Rozwiązania
0
Hej! My postanowiliśmy jeszcze przed ciążą że chłopiec będzie nosił imię Krzysztof Kamil a dziewczynka Julia Maria. Mam przeczucie że to chłopiec ale jak będzie to się okaże ;D

reklama

Rusia

Miasto
PL/UK
Rozwiązania
0
ja jakos, ze dziewczynka:)..ale to moze mój "chciec" tak mi mówi..a nie przeczucie intuicja:):)..choc patrzac po zachciankach- gl na słodkie suche jedzonko..owoce..ewentualnie sery..jajka..to ponoć na dziewczynkę..no i mdłosci we wczesnej fazie ciaży..hmm..sama nie wiem..ale wszystko mi w gruncie rzeczy-jedno:) byleby by było zdrowiutkie:)- czy Klaudia, czy Dominik..czy Mateusz-( mąz i tak mówi, ze chce trójkę- ja tez bym chciała..ale ale- nie wątpie bym to wszystko przezyła:)..choć czuję sie już znacznie lepiej niz wcześniej- odpukać poranne mdłosci poszły w zapomnienie- juz ok 2 tyg ich nie ma..Raczej są wieczorne- gdy zbliza sie 21..a ja nie w łóżku:)-oj mialo być o imionach..-koncze ;)

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
P Imiona naszych pociech Majowe mamy 2020 20
aga6 Imiona dla naszych pociech ;-) Grudniowe mamy 2018 155
Ewusia12 Imiona dla naszych pociech Marcowe mamy 2018 22
bakaalia Imiona naszych przyszłych pociech Dzieci urodzone w marcu 2014 172
Exotic87 Imiona dla naszych Pociech :D Archiwum sierpień 2012 413
Agulka2012 Płeć i imiona naszych przyszłych pociech ;) Archiwum Lipiec 2012 850
Asteria Imiona dla naszych pociech:) Dzieci urodzone w styczniu 2012 431
_Roszpunka_ Imiona dla naszych pociech:) Archiwum mam majowych'11 533
Kaka82 imiona dla naszych pociech;-) Pamiątki z okresu ciąży:-) 383
M Imiona dla naszych pociech Dzieci urodzone w kwietniu 2007 137
Joannaa24 Imiona dla naszych maluszków Kwietniowe mamy 2019 234
89Katia Imiona naszych Dzieci Dzieci urodzone w listopadzie 2017 64
Adeline89 Imiona naszych przyszłych bobasków :) Dzieci urodzone w sierpniu 2017 159
rozmaryn Imiona naszych groszków :) Dzieci urodzone w lutym 2017 101
_Hope Imiona dla naszych lipcowych szkrabów Dzieci urodzone w lipcu 2016 761
Mry imiona dla naszych Maluszków Dzieci urdzone w czerwcu 2016 116
bluelovi Imiona dla naszych najmłodszych Dzieci urodzone w kwietniu 2016 376
Sylka87 Imiona dla naszych maluszków. Dzieci urodzone w listopadzie 2015 193
A Imiona naszych malenstw grudzien 2015 Dzieci urodzone w grudniu 2015 128
Jolka6621 Imiona dla naszych maluszków :) Dzieci urodzone we wrześniu 2015 53
Sosnowiczanka Imiona dla naszych maluszków Dzieci urodzone w czerwcu 2015 259
Szaj Imiona dla naszych maluszków Dzieci urodzone w kwietniu 2015 346
kradz Płeć i imiona naszych Maluszków Dzieci urodzone w marcu 2015 63
Zor Imiona naszych lutowych dzieciaków Dzieci urodzone w lutym 2015 213
M Imiona naszych Maluszków ;) Dzieci urodzone w grudniu 2014 77
D Imiona naszych maluszków Dzieci urodzone w październiku 2014 69
wesolutka85 Imiona Naszych Wrześniowych Maluszków :) Dzieci urodzone we wrześniu 2014 179
natkusia Imiona dla naszych sierpniowych Maluszków :) Dzieci urodzone w sierpniu 2014 251
emotion_sickness imiona dla naszych okruszkow :) Dzieci urodzone w czerwcu 2014 274
Verita Imiona dla naszych lutowych maluszkow Dzieci urodzone w lutym 2014 100
basiekkk Imiona dla naszych styczniowych maluszków :) Archiwum styczeń 2014 532
witaminka2013 Imiona dla naszych grudniowych maluszkow :) Dzieci urodzone w grudniu 2013 142
IzaVarsovie Pomysly na imiona naszych lwiatek ?? Dzieci urodzone w sierpniu 2013 217
Marzenixx Imiona dla naszych szkrabów Dzieci urodzone w styczniu 2013 169
M Imiona dla Naszych dzieci. Propozycje i ostateczny wybór. Dzieci urodzone w grudniu 2012 341
S Imiona dla naszych dzieci + ranking imion Archiwum wrzesień 2012 304
M Imiona dla naszych malenstw :) Dzieci urodzone w lutym 2012 270
julieet Imiona naszych maluszków :) Archiwum listopad 2011 185
natusiaMa Imiona naszych Maluszków :) Archiwum wrzesień 2011 560
L Imiona dla naszych Fasolek Dzieci urodzone w listopadzie 2010 416
Hausfrau Imiona naszych Fasolinek :) Archiwum mam wrześniowych'10 402
ehtele imiona dla naszych dzieciątek Dzieci urodzone w sierpniu 2010 635
I Imiona dla naszych bobasków Dzieci urodzone w czerwcu 2010 236
rybka_24 Imiona dla naszych dzieciaczków Marcowe archiwum 516
Znachorka Imiona dla naszych fasolek Dzieci urodzone w lutym 2010 2
M Imiona dla naszych fasolek Dzieci urodzone w lutym 2010 13
D Imiona naszych dzieci?? Propozycje i ostateczne imionka:) Archiwum mam listopadowych 926
O Imiona dla naszych maleństw - te zwykłe i te bardziej wymyślne! dzieci urodzone we wrześniu 2009 370
blondynkapoznan Imiona Naszych fasolek Dzieci urodzone w czerwcu 2009 562
A głaszczę brzuszek i ...nadajemy imiona dla naszych maluszków :) Dzieci urodzone w kwietniu 2009 459