reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imionka dla Naszych POCIECH :)

heledorka popieram Szymon - bardzo ładne imię:) tylko ostrzegam Szymonki to niezłe ancymonki:)

Mętlik w głowie z tymi imionami na razie:)

Moje typy dla dziewczynki - Michalinka, Zosia, Ola. Małżon nie protestował przy żadnym:)

A dla chłopca Tymon lub Pawełek. Bardzo mi się podoba Albercik ale małżonowi mniej:)
 
reklama
Dziewczyny, ale proszę szczerze, co sądzicie o imieniu Stefan? Bo powoli wygląda na to, że z męskim imieniem będziemy mieli duuuży problem. Podobają nam się imiona "zajęte" w rodzinie, albo te najbardziej popularne. Zawsze (odkąd pamiętam) chciałam dać dziecku Majka, ale widzę, że teraz jest to strasznie popularne imię. Podobnie jak Lena, Nina, Zosia, Hania... Już sama nie wiem, czym się kierować...
 
Moim zdaniem Stefan to poważne imię, ale ma swój urok. Stefek, Stefciu, Stefanku... Dawno nie słyszałam, ale podoba mi się.
Ja na każde imię patrzę pod 2 kątami. Zdrobnienie pasujące do dziecka i jak będzie brzmialo kiedy córa czy syn będą dziadkami ;) Ot takie moje kryteria...
 
Stefan, fajnie!:-)
U nas jesli bedzie dziewczynka, to na 100% Alicja, a jesli chlopiec, to chyba Aleksander;-)
Moja babcia mnie ostatnio rozbroila - powiedziala, ze chcialaby, zebysmy dziewczynke nazwali Tamara Zuzanna:szok: Na szczescie to my decydujemy, bo zaraz pewnie posypia sie kolejne sugestie;-) No i zdecydowalismy, ze nasze dzieci beda mialy po jednym imieniu:-p
 
Szymon bardzo ładne imię, sami się nad nim też zastanawiamy:-) podoba nam się też Igor, Dawid, Adrian, kurcze podoba nam się dużo imion ale w koło mnóstwo dzieciaczków ma tak na imię. Dla dziewczynki to Milenka, mężowi podoba się Oliwia ale moja kuzynka ma tak na imię.
Ja to patrze pod takim katem jak jak Corin hehe. A i jeszcze musi byc to takie imię by dzieci nie miały powodu do wymyslania głupich przezwisk bo to jednak jest przykre dla takiego dziecka.
Pewnie jeszcze dużo się zmieni i może wpadnie nam do głowy inny pomysł:-)

hehe ale z tego co widzę to tutaj typy są podobne, będziemy mieć na forum dzieciaczki o tych samych imionkach:-)
 
Hej. My dla chłopca mamy z mężem mnóstwo imion, myślimy nad Gabrielem, Tobiaszem, Marcelem lub Gracjanem.. Dla dziewczynki podoba mi się Blanka oraz Liliana ale to już tylko moje pomysły:-)
Anulka198424 Michalina to piekne imię, bo moja 5-cio latka ma tak własnie się nazywa :tak:
 
Hej. My dla dziewczynki nie mamy najmniejszych watpliwości :) będzie Gabrysia :-) dla chłopczyka mam większy problem chociaż ostatnio zaczęły chodzić mi po głowie dwa imiona : Adrian i Kacper :) No ale na szczęście mamy jeszcze sporo czasu więc na pewno zdążymy coś wybrać ;-) Choć wybór naprawde jest trudny bo to nasze pierwsze małe szczęście :-)
 
Ja nie mam pojęcia jakie imiona mogła bym nadać. Tak samo było w pierwszej ciąży 1000 imion wymieniłam i zawsze jakieś sprzeciwy był ze strony mojego męża albo rodzinki. Z Kacperkiem wyszło śmiesznie bo pomiędzy 6 - 7 miesiącem ciąży rozmawiałam z koleżanką o jej chrześniaku Kacperku i po prostu pokochałam to imię i od tego czasu wszyscy na mój brzuch mówili Kacperek i szczerze powiem w 100% do brójka pasuje :)
 
reklama
Do góry