reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imionka dla Naszych POCIECH :)

katerina84 ja mialam dwa imionka dla dziewczyny, Nadia albo Nicole, ostatecznie przyjelo sie juz w rodzinie ze wszystkim sie podoba Nicole, wiec jesli bedzie dziewczynka na pewno sie tak bedzie nazywac. Z imionami dla chlopcow jest tragedia. Nie mam najmniejsego pomyslu, jedno mi tylko weszlo do glowy Nicolas ale moj D sie nie chce zgodzic, wiec kapa :-D jeszcze trzeba pogrzebac po necie troszke.
 
reklama
Witam, planowany termin mam na początek lipca dokładnie 4:) ale wątpię bym wytrzymała z moimi dzieciaczkami do tego czasu:p w końcu ciąża bliźniacza:) a moje propozycje imion to:
Patryk
Adrian
Kasandra ( tylko nie wiem czy nie będzie wtedy za dużo Sandr w domu):D
Kornelia - co do tego imienia jeszcze nie jestem pewna:)

Za to imiona męskie na pewno się nie zmienią:)
A co do tego komu powinno się podobać najbardziej to właśnie zgadzam się z przedmówczynią Danuską https://www.babyboom.pl/forum/members/danuska-83946.html:) Będę samotną matką i imiona mają podobać się mi:D i oczywiście później dzieciaczkom :) na pewno nie skrzywdzę ich jakimiś dziwnymi imionami:D
 
Hej laseczki,

ja z takim nie typowym pytaniem.

Dzisiaj kolezanka mnie sciela z nog bo ksiadz nie chcial jej ochrzcic dziecka bo imie jakie dala mu przy urodzeniu nie bylo SWIETE (dala tylko jedno imie) . Ksiadz krzyczal ze to imie poganskie i jak ma teraz chrzcic dziecko z takim imieniem.

Pewnie co ksiadz to inna teoria, ale spotkalyscie sie z czyms takim ???

No ja nie myslalam o imieniu zeby bylo swiete gdy dawalam corce (ale jest swiete) ... ale teraz jak mi sie spodoba Nie-swiete ????
 
Moja córka ma dwa imiona: Michalina, Oliwia.. chyba żadne nie jest święte... więc to zależy od księdza.. po prostu się uparł:confused:
jeszcze tego brakuje, żeby ksiądz imię dla dziecka wybierał..
 
Michalinka, jak z filmy mojego ulubionego ,,tylko mnie kochaj" :D osobiscie nie znam ani jednej Michaliny, zadkie imie i ciekawe ^^ no dobra, zmykam juz :*
 
Miała być Oliwia, ale jak leżałam na bloku poporodowym to juz kilka kobiet dało tak na imię swojej córeczce... i pomyslałam sobie: oooo niieee:) A, że Michalinka też było brane pod uwagę, to tak tez uczyniłam :-D a Oliwia zostało na drugie..

Teraz nie wyobrażam sobie innego imienia dla mojego brojka:)
W przedszkolu u małej tez nie ma żadnej Michasi, więc super :-) przynajmniej wiadomo o kogo chodzi:)

A w moim otoczeniu, ale nie bliskim, wiem o 2 Michalinkach, jedna całkiem malutka, a druga starsza od mojej Milki.

Teraz jak będzie dziewuszka to będzie pewnie Blanka:)
 
reklama
Do góry