reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak samopoczucie, mamusiu?

reklama
a ja dzisiaj przeżyłam koszmar swojego życia:-( wstałyśmy z jagunią jak zwykle ok 7 00, nakarmiłam ją(sukces wypiła 120 ml mleka) podadziłam ją, dałam jej zabawki i zaczęłam robić sobie śniadanie, wtem nadle odwracam się do tyłu, słyszę huk, jagoda padła nagle do tyłu, podbiegam, biorę ją na ręce, a ona mi się p[rzez nie przelewa i nie oddycha...w pierwszej chwili nie wiedziałam co zrobić, byłam przerażona....podbiegła moja mama i chuchnęła jej do nosa, ona zaczęła przeraźliwie płakać i złapała oddech....nigdy wcześniej się tak nie bałam:-(
 
o boze!! :szok: :szok: :szok:

maga: to lepiej sprawdz co sie dzieje, wez ja na jakies badania przeciez to moze sie powtorzyc np. na spacerze i ty nie zauwazysz... o boszzz az mi srece stanelo!!
 
Maga to musialöo byc srtraszne :szok: :szok:

sprawdz jak dzewczyny pizsa u lekarza czy wszystko ok

i nie daj sobie wmawiac bez badania ze wszystko jest ok .......ja juz nie ufam lekarza po tym co sie tu naczytalam :wściekła/y:


A mnie dopadlo jakies chorubsko :zawstydzona/y: wstalam z bolem gardla i zlym samopoczuciem
jak Selinka wstanie i pojdziemy na spacer to przejde sie po cos do apteki
a juz sie cieszylam ze jestesmy zdrowe :baffled:
 
MAGA oby to był jednorazowy incydent

ja mam zly humor przez telefon ktory nie dziala nie dziala mi ekranik no szlag mnie trafia :wściekła/y: zaraz wyleci przez okno
 
maga nawet nie potrafie sobie wobrazuc twojego strachu.................dobrze ze jez wszystko ok,moze uderzyka sie w glowke i taka reakcja?ale warto poinformowac lekarza

kasiulla nic innego albo naprawisz albo kupisz nowy;-)a ten w spadku emi dasz:-)
osinka no to co ze mialas tyle pozalatwiac-przynajmniej wypoczelas i sie wyspalas:tak:
 
reklama
tak chyba zrobila to celowo zeby go odziedziczyc;-)
wlasnie odkrylam ze w sumie dziala bo mama do mnie dzwonila tylko ekranik sie dziala
 
Do góry