reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak samopoczucie, mamusiu?

a mi zle i smutno
moja najlepsza przyjaciolka z ktora tyle przezylam nie odzywa sie do mnie
tak po prostu kontakt padl......................nie z mojej strony pisalam chyba z 20 smsow-i jak odpisala to moze na 2 ze kasy na koncie nie miala(sms do mnie az 60gr) na gg pisze jak w studnie..............nic nie odpisuje ostatnio 2 tyg.temu pisala bo pracuje itp.ja rozumiem ale zeby nawet 5 minut nie miec zeby cokolwiek napisac?watpie ze od tego czasu kompa nie wlaczala..................napisalam ostatniego smsa ze 5 marca bede w pl(w zasadzie to bedzie prawie 6)i zeby juz czas sobie zorganizowala na herbate.....
dostalam od meza bure ze sie prosze,nawrzeszczal na mnie...............ale wiem ze ma racje

w ogole nie wiem dlaczego,ze wyjechalam?przeciez kontakt mozna utrzymywac no nie?zostalam bez kolezanki z ktora moge pogadac o wszystkim.........................

echhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

no i dobrze ze was mam:tak:

a poza tym mi smutno:-:)-:)-( bo naprawde duzo ze soba przeszlismy i ciezko zapomniec
 
reklama
sylwia glowa do góry szkoda ze twoj psiapsiółka tak robi przykre to jest napwno:-( ale pamietaj sa gdzies dobre duszki z ktorymi mozna pogadac :tak:
 
SYLWIA ja utzrymuje kontakt z moja najlepsza przyjaciolka z PL w sumie nie tak jak kiedys bo widzialysmy sie codziennie
ale sms gadu pozalimy sie czasem sobie i juz jestemy umowione na kwiecien

ale nie masz co sie martwic moze twoja kol naprawde jest zajeta ja w inna kol z bb gadalam kiedys po pol dnia na gg
teraz zmienila prace nie siedzi przed kompem ma mala córe i jak raz w miesiacu uda nam sie zgrac na gg to sukces:tak:

ps.moj telefon dostal olsnienia dziala ale jakos dziwnie
 
maga a to przeżyłas.... miejmy nadzieję, że to tylko jednorazowe, ale chyba faktycznie lepiej iśc do lekarza

sylwia znam Ten ból:-( Miałam w sumie dwie przyjaciółki które po prostu odsuneły sie ode mnie (nie w tym samym czasie) mimo, ze sie starałam i w ogole skończyło się.. I mam jeszcze jedną ale odkad wyszłam za maż i mam dzieci to widzimy sie bardzo żadko, a teraz jest w Anglii i juz w ogóle prawie kontakt zerowy:-( :-( może to sie zmieni jak wróci... No i bliska memu sercu kuzynka też w Anglii i pozostaje nam internet ale tez tylko od czasu do czasu... smutno mi tez z tego powodu
no ale cieszę się że jesteście Wy i BB:tak: :-)
 
Ja tez strasznie zalamana bo u Jaska podejrzewaja zapalenie pluc- bylismy dzisiaj na rentgenie pluc-jutro rano wyniki. Ta noc byla okropna- Maly nawet 5 minut nie przespal tylko caly czas plakal i sie dusil-mimo tego ze nawet mial podawane sterydy stosowane przy atakach astmy.
 
Maga - to rzeczywiście musiałaś się strachu najeść:szok:

Felqua - strasznie mi przykro. Biedny Jasieniek :(:( :( Oby tylko szybko mu przeszło.

U nas też choróbska sie przyplątały. Jakiś wirus żołądkowy złapałam, no i zaraziłam Jaśka. Wczoraj myślałam, że wykorkuję, dzisiaj trochę lepiej. Jaśko gorączki nie ma, ale w nocy wymiotował, a dziś ma biegunkę :(
 
felqua trzymam kciuki aby wyniki były dobre
pytia dla Was równiez życzymy zdrówka
Oj to nam sie Jaśki pochorowały:sick:
 
Maga idz z coreczka do lekarza!:szok:mam nadzieje ze wszytsko bedzie dobrze.
Mysle ze ty i twoj chlopak powinniscie zamieszkac razem wtedy zobaczy ile czasu musisz posiwecac Jagodce i jaka ciezka prace wykonujesz bo chyba dopiero do niego dotrze jak zobaczy na wlasne oczy!:tak:a ty sama bedziesz mogla stwierdzic czy jest to facet na cale zycie:confused:glowka do gory bo fajna z ciebie dziewczyna:-)

Pozdrawiam i sle ciumaski!
 
reklama
Do góry