reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak się czujesz mamo?

a ja wstałam z bólem głowy:baffled::crazy:,czasami chyba tak jest,że jak się twardo śpi to głowa rano boli:nerd:
 
reklama
a mnie zaczyna ząb pobolewać :baffled:jakieś koszmary
już o tych zębach gadać mi się nie chcę-byłam ostatnio u dentysty,bo mi plomba wyleciała,więc wstawiła nową,wyrównała z przodu ząbki(sama,bez mojej prośby) i poprawiła coś przy zębie innym,który sama robiła,bo mi dziąsło krwawiło-zapłaciłam 100 zł-niby za plombę tylko,a ząb jest teraz czuły na ciepło i zimno:crazy:,a dziąsło przy tamtym krwawi bardziej niż wcześniej:no::crazy::wściekła/y:
 
Justynka, ja też dziś wstałam z bólem głowy :baffled: Nie wiem, czy u mnie, to nie początek zatok :confused:
Wiśnia :szok: biedaku, też miałam tak niedawno, ale na szczęście mi szybko przeszło, a wcześniej to się leczyłam i leczyłam i długo mnie trzymało :crazy:
 
oj Karolina dużo zdrowia, grypa to nic ciekawego :no:

ja wieczorem wzięłam tabletkę przeciwbólową i noc przespałam super ale rano jak tylko się nachyliłam 2 razy do Pyśki znów to samo :-( nawet nie wiem gdzie mogłabym pójść żeby mi ktoś powiedział czemu boli...
 
Oj dziewczyny życze duzo zdrówka i oby bole różnego rodzaju przeszly.
U nas narazie wporzadku a wirusy nas omijały oby tak dalej:-)
 
Stanki dawno sie nie pokazywałas!

Dziewczyny zdrówka

grypą precz!
Bolą głowy rowniez!

a mnie po wyrwaniu zęba boli szczenka:-(
 
reklama
Do góry