reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak się czujesz mamo?

reklama
Rety dziewczyny, mam znów temp 37,6 i łamie mnie w kościach :baffled:
Chyba się załamię, dopiero co byłam chora :-:)angry:
 
Dzięki dziewczyny, jak narazie dziś nie czuję się tak źle jak wczoraj, ale coś mi po plecach łazi. Faszeruję się witaminkami, może uda się zarazę odpędzić, chyba, że ktoś mnie poczęstował wirusem, to pewnie się nie wybronię.
Gosia, współczuję bólu głowy, mnie też boli niestety.

zdrówka dziewczyny!!
Kasiad pewnie nie odleżałas dobrze poprzedniego choróbska
No właśnie leżałam kilka dni, ale nigdy tak długo mnie choróbsko nie trzymało :baffled:
 
Ostatnia edycja:
Kasiad podobno rutocal C jest dobry moja mama bierze jak czuje ze ją coś bierze i zawsze pomaga :tak:
a głowa mi tak pęka że wstać nie mogę :baffled: a boje się brać coś bo znowu mi alergia wyjdzie :-( chyba po migrenol się przejdę ale sił nie mam :-(
 
reklama
Do góry