reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak się czujesz mamo?

Migrena:baffled:
Poranna rozmowa z muszlą zaliczona:-(

Matylda
wspolczuje. Trzymaj sie.

... żeby i u mnie tak było;-) Dzięki za słowa otuchy, zawsze to buduje trochę człowieka;-) Oj tak i już coraz bliżej tego dnia...:-)

Wolfia, bedzie dobrze.Zobaczysz. Trzymam kciuki za Was. (i zazdroszcze). JA mialam porod rewelacyjny i w expresowym tempie. Z tego co pamietam to masz termin w dniu urodzin mojej Milenki:-):-)
 
reklama
Wolfia, bedzie dobrze.Zobaczysz. Trzymam kciuki za Was. (i zazdroszcze). JA mialam porod rewelacyjny i w expresowym tempie. Z tego co pamietam to masz termin w dniu urodzin mojej Milenki:-):-)

Mój też do najgorszych nie należał, ale zaczynam się trochę bać:sorry2: Pewnie dlatego, że tym razem męża ze mną nie będzie:-( Termin mam na 7.02, czyli w dniu urodzin Twojej Milenki - ciekawe czy dotrwam czy przenoszę:confused:;-):-D
 
Mój też do najgorszych nie należał, ale zaczynam się trochę bać:sorry2: Pewnie dlatego, że tym razem męża ze mną nie będzie:-( Termin mam na 7.02, czyli w dniu urodzin Twojej Milenki - ciekawe czy dotrwam czy przenoszę:confused:;-):-D

Rozumiem, szkoda ze meza nie bedzie przy Tobie,ale zobaczysz bedzie dobrze, tym bardziej ze masz juz doswiadczenie i pewnie tez bedziesz rodzila w tym samym szpitalu co wczesniej.
 
Jejku dziewczyny podziwiam was,że będziecie mieć już kolejne dzieciątko,mi na razie wystarczy jedno,chociaż planuję drugie(chciałabym dziewczynkę Kalinkę)przed 40-stką Darka,więc za ok.3 lata,ale zazdroszczę też Wam,bo będziecie mieć już odchowane maleństwa,a ja wtedy będę mieć nocne pobudki;-)

Po porodzie miałam dość bólu i mówiłam,że nie chcę już dzieci,ale zapomniałam o nim,choć przez 6 dni cierpiałam męki i byłam na lekach,a przez 3 tyg nie siedziałam to i tak nie ma nic cudowniejszego niż rodzące się dzieciątko:-D
 
Przeciągnęłam się dziś i coś mi strzeliło znów w plecach :-( Boli, drętwieje i nie mogę głową swobodnie kręcić. Kurcze, ja się już chyba sypię :crazy:
 
oj Kasiad..bedzie lepiej...i co ty opowiadasz za bzdury - "sypie sie" hehehe:-D

ja mam małego dołka...ale daje rade...
 
reklama
Do góry