reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak sobie radzic z dolegliwosciami Maluszków

reklama
Właśnie rozmawiałam z koleżanką. Była z takimi plamami u alergologa z córką, zrobili testy i okazało się że to nie alergia, tylko sucha skóra :crazy: coraz bardziej podejrzana jest nasza woda :crazy:

Jolka ja za kazdym razem jak jestem w Polsce to mam straszne problemy ze skora. Wogole nie moge jej nawilzyc. A u nas w domu wszystkie kobitki maja wrazliwa i sucha cere.
A jak moja mama przyjezdza do nas, to myje woda z kranu buzie i niczym sie musi smarowac. Chcoiaz na zime tez dodaja chloru i wtedy smierdzi i wysusza.

Mi temat alergii/suchej skory bliski, mam nadzieje, ze u Amelki to tylko to drugie. Chociaz ostatnio pojawily nam sie jakies male przezroczyste babelki na szyji - znikaja i pojawiaja sie, pisalam juz na alergiach, ale moze Wam cos takiego sie przytrafilo :(

Pielegniarka sugerowala, ze to od jedzenia, pici i sliny, ale teraz myje i smaruje po posikach stalych, a poprawych raczej nie widze. Jeszcze sprobuje pudrowac a nie smarowac, bo moze to moj blad w pielegnacji? Moze ktos mi popowie?
 
Ja slyszalam ze sok z marchewki (wlasnej roboty )pomaga.
absolutnie:no: marchewka zatwardza!!! i można podać na rozwolnienie. a na zatwardzenie sok z jabłek, winogron...

a u nas... bakteria e. coli w ilości 10 do 4:wściekła/y: no cóż - zobaczymy jutro co nefrolog powie. rozmawiałam z pediatrą i być może znów będzie antybiotyk:angry: czyli pewnie nici z wyjazdu ale najważniejsze zdrówko Michała
 
Acha to mnie tesciowa w blad wprowadzila bo mowila mi ze na zatwardzenie pomaga sok z marchwii a na rozwolnienie gotowana marchewka.To przepraszam za zla rade
 
Acha i mam pytanie.Od kiedy Amelka je te owocowe deserki ze sloiczkow to jej qpy zmienily kolor na lekko zielonkawy i teraz nie wiem czy to normalne czy moze jakis organ czegos nie toleruje.Macie jakies pomysly dlaczego?
 
No to my juz po wizycie u alergologa.
Sterydy pomogły - skóra elegancior. Efekt uboczny był taki ze mi dziecko juz 3 dzien płacze, ale dzisiaj widze poprawe, wiec bedzie dobrze.
Ulga duża bo okazało się ze ta mega alergia to z kolei taki dodatek do infekcji. Po prostu alergicy mogą tak reagować na różnego rodzaju zakażenia wirusowe i bakteryjne czy zwykłe przeziębienie. Tylko jak to ma się powtarzać przy każdej chorobie to ja dziękuje :baffled:.
Jutro za to idziemy do szpitala zazyć kroplóweczki bo mi sie dziecko odwodniło chociaz nie było zadnej biegunki - też efekt sterydów. Ale mam nadzieje ze na tym już bedzie koniec.
 
anni ja profilaktycznie codziennie podaję pół słoiczka suszonych śliwek - działa bez pudła :tak:

szopka super że z Czarkiem już wszystko ok :tak:

kachasek kurka, no mam nadzieję, że jednak nie będzie trzeba włączać antybiotyku...

oleola ja nie pomogę, sama borykam się z nie-wiadomo-czym :baffled:

Emmila trzymam kciuki, żeby to już był koniec "przygód" :tak:
 
reklama
Esia a te śliwki suszone to takie Gerbera w małym słoiczku kupujesz czy jakies takie normalne, w sklepie "dla dorosłych". I mówisz działa? Bo my ciągle qpy twarde jak kamień, serio, nie wiem jak można to ...
 
Do góry