Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
ojej!! I co teraz?? Znowu kompromis??
Czytam wszystko o wózkach i nic nie wiem. Dziś ogladałam pierwszy wózek z Chicco TRIO ENJOY wielofunkcyjny cena przystępna jak dla mnie i waga ok.7kg tylko kola nie sa pompowane. Czy ktoś wie cos o tym wózku????:-( bo ja nie wiem na co zwrócić uwagę. Napewno wagę abym nie taszczyla zbyt wiele.A :-( co jeszcze???CZEKAM NA IWEŚCI OD ZAAWANSOWANYCH MAM.
ten nowszy też widziałam i w sumie nie pomyślałam o tym że tej części co jest spacerówką się nie ściaga hmhmmm. Pewnie to ważne bo jak przyjedzie czas na spacerówkę to może być poniszczona. ten nowszy model jest cięższy o 2kg. No wlasnie martwilam sie o kółka. A jak moze być równie fajna alternatywa??Już sama nie wiem. Ale ten chicco mi sie podboa zawlaszcza grana z kremem.