reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie imię dla dziecka?

Patrycja masz rację, ja juz teraz mimo że na 95% mamy wybrane imię zwracam sie do brzuszka Myszko, Słonko, Niuńka itd. bo tak jest mi lepiej :-).
 
reklama
Esia swietna historia, musze zaczac szkolic moich tesciow. hehehe

A co do imion to mi sie podoba Lilliani (sama wymyslilam to imie - o Lili mi sie widzi ale takie krotkie troszke, A ani mnie czesto przezywaja ;-)) Ale to na 2, na pierwsze dam malej chyybbaa Sarah.

Nie wiem czemu ale w pamieci mam zapis taiego filmu z dziecinstwa ktory uwielbialam i glowna bohaterka jest Sarah...Jak on sie nazywal...hmm..
Strasznie lubilam ta dziewczynke...Zreszta jaka kolwek Sare bym nie spotkala to madra bestia - moze to przypadek hehehe ;-)

nio ale jeszcze sie zobaczy ;-)
 
No my do brzuszka mówimy Ziomal i co raz częściej Eryk, ale hmmm z tym Zimolem to żart taki- no wiecie, gorzej jak się uwarunkuje i dresiarzem zostanie- myślę że Kot tego by nie przeżył;-)
 
Ja w zasadzie tez po imieniu to tak czasami tylko-Alusia, bo zazwyczaj sloneczko, krolewno, ksiezniczko, gwiazdeczko, niuniulko, perelko itd. :-)
 
No to widzę że nie jestem sama :-D Też mówię zdrobnieniami, najczęściej Słoneczka, Maleństwa, Kruszynki itp. ;]
 
my nadal debatujemy nad imieniem. misiek juz wymyslil i obstaje przy nim ale w koncu to tym razem ja mialam wybierac wiec ciezko mi sie z nim zgodzic (choc imie nie jest zle i bardzo oryginalne). a Wy juz wszystkie macie takie imiona na 100% i kto u Was wybiera?? bo ktos musi jednak rzucic propozycje taka czy inna....
 
U nas ja mialam wybierac dla dziewczynki a mąż dla chlopca, to bylo na samym poczatku i on myslal, myslał i ja nagle powiedzialam DAWID mąż się zgodził i tak bedziemy mieli Dawidka :-)
 
My już przerobiliśmy pół kalendarza :zawstydzona/y: był już Krzyś, Grześ, Staś, Filip, Mikołaj i nie wiem co jeszcze ;-)
Teraz zdecydowaliśmy się na Maksymilian Jan i mam nadzieję, że już nic się nie zmieni,bo mam dosyć.
Jak Wam się podoba :-)
 
reklama
Ładnie :-) Kochałam się kiedyś w jednym Maksie :-)
Pamiętam, że śmiał się że wciąż zdarza mu się odwracać gdy ktoś woła "maks", choć ma pewność że chodzi o pieska :-D
 
Do góry