reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jakos nas tu mało.......

Witaj Karola7! To super ,ciekawe czy Twój synek taki sam urwis jak mój,widze po suwaczku ze za pare tygodni bedziesz miala drugiego bobaska.Ja teraz byłabym w 16 tygodniu,ale niestety 5 tygodni temu poroniłam.Czekam do marca i zaczynamy z mezem działac.Serdecznie Cie pozdrawiam i zycze wszystkiego dobrego!!! Karola7, skąd jesteś? ;)
 
reklama
Pati to trzymam kciuki za marzec. A charakterek to synio ma, ciekawe po kim? ;)
No a jesteśmy z Lublina, a swego czasu byliśmy z Warszawy. A wy skąd?
 
Karola7!!!Dzieki, mam nadzieje ze tym razem jak zafasolkuje to wszystko będzie ok. My jestesmy z Bydgoszczy.
 
Witam serdecznie !

W końcu tu trafiłam ! Moja córka skończyła juz 4 latka i teraz będę okupywać ten dział ;) Chociaż juz znam parę osób :)
Mam nadzieję ,że się jakoś rozkręci ;) Jakis czas mnie nie będzie, bo przeprowadzam sie do innego miasta, tam dostałam pracę,ale jak juz wszystko sie unormuje , na pewno sie odezwę.
Pozdrawiam serdecznie !!!

 
Mój synek ma znowu problem z niesmiałością .Boi się odezwać gdy pyta go dorosły i boi się powiedzieć najlepszemu przyjacielowi że chce zabawkę którą przyjaciel ma w ręku. :(
Nie wiem co się stało.A był już tak bardzo odważny , a tu znowu......
A poza tym zaczął się okres buntu i złości .Wszystko jest na NIE i ciągle jest niezadowolony , płacze , marudzi,wszystko jest źle.
Agnieszka77 a gdzie się przeprowadzacie?
 
witam i ja,moj K UBA MA PRAWIE 5,5 LATEK a wczoraj poszedl 1 raz do przedszkola,z ktorego wrocil bardzo zadowolony.w domu bzlo tak pusto bey niego,ten mlodszy tez to zauwazyl,raczkowal po domu i szukal brata :)pozdrawiamy
 
A ja mam stresa przed poniedziałkiem.Mój synek idzie do zerówki ale tej w szkole i też jest zestresowany.
Chodził co prawda od 3 roku życia do przedszkola ale bardzo przeżywa zmianę otoczenia.
Poza tym zerówka w szkole jest bardzo poważna .
Mamy rozpoczęcie roku z całą szkołą, wyprawkę, książki itd.
Taka klasa zero.
Zobaczymy jak to będzie.....
 
Moja córka też idzie do zerówk :)i. I też zmienia otoczenie. Niestety w Opolu nie ma zerówek w szkołach, więc idzie do przedszkola. Zmieniłam jej przedszkole, bo chcialam aby chodziła na 5 godzin bezpłatnie. Do tego to przedszkole do którego będzie teraz chodzić jest dużo bliżej. Sara już od jakiegoś czasu nie może się doczekać pójścia do zerówki. Jest bardziej podekscytowana tym, że pozna nowe koleżanki niż żeby się bała. W tamtym roku też zmieniała przedszkole, bo zmieniliśmy miejsce zamieszkania. Szybciutko się zaaklimatyzowała, więc mam nadzieję, że i w tym roku będzie podobnie. Do tego mam cichą nadzieję, że w tym przedszkolu panie będą sie bardziej angażować w pracę z dziećmi. Mam porównanie, bo w pierwszym przedszkolu panie dawały serce w swoją pracę i było widać, że ta praca jest też ich pasją. Sara bardzo lubiła to przedszkole i dużo z niego wyniosła., w przeciwieństwie do tego drugiego ::) Często sama od siebie wspomina swoją pierwszą grupę Słoneczek :)
 
U nas też zerówka od poniedziałku. Ale bez wiekszych stresów bo grupa znajoma, panie też no i to samo przedszkole.
 
reklama
Do góry