reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jestem sobie przedszkolaczek, nie grymaszę i nie płaczę :)

Joasiek

Mamy lutowe'07 Fan(ka)
Dołączył(a)
2 Wrzesień 2006
Postów
5 063
Zakładam nowy wątek z okazji tego, że część z naszych maluszków już za kilka dni rozpoczyna nowy, jakże ważny w ich życiu okres przedszkola :tak:
 
reklama
:-)
to na dobry początek;-)................... moje dziecko właśnie się mnie pyta czy była grzeczne i może iść do przedszkola jutro:-D:szok:(3raz)
 
Agusia kurczę normalnie Ci aż zazdroszczę że Sara tak świetnie to znosi, bo ja mam coraz większego stresa jak to będzie u nas.... :blink:
Super że masz możliwość już teraz zaprowadzania tam Sarci na te 2-3 godzinki, ekstra! U nas chyba panie przedszkolanki jeszcze się wakacjują, bo nie raczyły jeszcze zrobić zebrania organizacyjnego (no chyba że mam pecha - jak ze śmieciami - i mnie pominięto? :szok: - wszystko jest możliwe) :baffled:
Czekam do czwartku i idę tam po pracy bo na razie nie wiem co i jak, nie wiem nawet kiedy startujemy - czy w poniedziałek, czy we wtorek a co za tym idzie - na kiedy mam brać urlop. Nie wiem czy mam Milutkowi kupować jakieś przybory szkolne, czy będzie zrzuta pieniężna? Echh.... na razie kupiłam jej ładny fartuszek i muszę jeszcze folię na wózek na Allegro zamówić.
 
z tego co pamiętam u nas w przedszkolu(jak Konrad chodził) zebranie dla rodziców dzieci nowo przyjętych było jeszcze w czerwcu;-):tak::cool2: no ale co kraj to obyczaj;-):rofl2:..no mniej my nadzieje ,ze nie będzie jak ze śmieciami:rofl2::cool:
 
U nas też miało być w czerwcu i mają informować na maila. Nie doczekałam się w czerwcu, więc zadzwoniłam i dowiedziałam się, że będzie jednak w sierpniu. Poczekam cierpliwie jeszcze te kilka dni, teraz jeszcze pewnie mają wakacje i przedszkole zamknięte.
Agusia jak Ci się w ogóle udało tak późno Sarę zapisać? U nas była rekrutacja na wiosnę przez www. Teraz już nie wcisnęłabyś tu u mnie dziecka do żadnego przedszkola, no chyba że prywatnego :no:
 
Sarka chodzi właśnie do prywatnego przedszkola (w zeszłym roku było tam az 6 dzieci tylko ;-))do żłobka państwowego się nie dostała a do przedszkola o 9 rano chciałm isc po karte to dowiedział sie ze juz o 8 rano nie było:baffled::baffled::blink: w dniu rozpoczecia naboru w marcu:tak::baffled:
 
to akurat dość tanio:rofl2::nerd:;-) 600zł mc

u nas najtaniej 800zł jak się pytałam podstawy + dodatkowe zajęcia
a w państwowym tym koło nas musi mieć 3 latka skończone by pójść i w końcu jej nie zapisałam troszkę żałuję :sorry2: ale będę się pytać może jeszcze na przyszły rok się załapie :rofl2:
 
reklama
Ech... a ja Wam powiem, że tutaj nie ma państwowych przedszkoli:sorry2: A prywatne kosztuje od 800euro jak za Victora:baffled: W przyszłym roku pójdzie tylko na 3h dziennie, żeby się zaznajomić z dziećmi, językiem, bo za 2 lata czeka go prawdziwa szkoła:tak: Będzie miał 4 lata i 7 miesięcy;-) Już się boję:sorry2:
 
Do góry