reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kącik małego alergika

U takich maluchów to chyba tylko krew, ale nie wiem szczerze mówiąc. Poradź się dobrego alergologa.
 
reklama
Tak tylko jak go znalezc, zeby wlasnie zrobil te z krwi a nie skorne. Przeciez nawet u 3 latka sa niewiarygodne. A krew to kree
 
Krew też chyba jeszcze niewiarygodna. Mi pediatra mówiła że moze wyjsc że nie ma alergii i wtedy ma już jej nie leczyć pod tym kątem.? Mi odradzala. Ale moze ktos mial jakies doświadczenie w tym temacie?.
 
Jak Julia była mała tak ok 3 lat, to w testach z krwi nic nie wyszło. Jak jej powtórzyłam w wieku 6 lat, to w skórnych nic a w krwi trzy alergeny. Więc na dwoje babka wróżyła.
 
Dka mnie lekarka w szpitalu mowila, ze warto powtarzac testy na alergie co jakis czas. Alergia moze wyjsc w kazdym wieku
 
Kurcze jakas wysypka na brzuszku a od czego pytanie. Zrobilam 2 dni temu takie klementynki. Platki owsiane z cukrem zalane plynna margaryna - nie miala serwatki i to zapieczone. Wczoraj za caly dzien tylko to jadlam
 
nie mialy. Chyba ze w margarynie sladowe ilosci tej lecytyny sojowej. Ale w sumie 2 dni temu koperek jadlam a siostra mnie uswiadomila ze alergenny

Mam przed soba sloiczek Powidla wegierkowe z Lowicza. W skladzie tylko sliwki wegierki, cukier, syrop glukozowo fruktozowy, kwas cytrynowy. Czyli jest bez zelfiksow.
Sa jeszcze konfitury ale skladu nie sprawdzalam, ale chyba je sie robi inaczej niz dzemy?
 
reklama
Do góry