reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kącik/pokój dla Maluszka :)

wow, jakie piękne te śnieżynki - prze-pię-kne!!! lubię ręczne robotki, a tak mało"stworzyłam" w ostatnich latach, że nawet nie wiem czy coś jeszcze potrafię...
Madzioolka - burzę loków to ja miałam jakoś do liceum - potem już coraz mniej, a teraz to nawet szkoda gadać; niestety;
 
reklama
forever ja też bardzo chciałam pomacać, jednak ikeowy który miałam na oku rozczarował mnie jakością, z kolei w sklepach stacjonarnych raz że wybór mały bo większość asortymentu na zamówienie a dwa że ceby kosmiczne, a ten który zamówiłam był taniusi więc stwierdziłam że zaryzykuję, w razie co mogłam odesłać ale jest ok i został :)
Maszyna już w ruchu w końcu :)
A mama całkiem dobrze, 20 grudnia wychodzi do domu a w okolicach nowego roku idze z powrotem na rechabilitację bo ręka delej bardzo mało sprawna ale rokowania pomuślne :)

Andariel no coś ty? nie widać żebyć miała problem z włosami - zaleta kręconych chyba :)
 
Madzioolka - no pewnie gdybym nie znalazła tego zielonego z KidTowns też by się skończyło pewnie Allegro po taniości. Ale z tego co pamietam miałam na oku dywan firmy Heba bodajże zielony z drobną łączką.
A co szyjesz teraz ? Koło wiosny przypomnę się o sukienke letnią dla Młodej - może ten nutkowy materiał z Ikea i będzie i się będzie nadawał, wogóle Krysia nutki uwielbia. :happy2:
Fajnie, że Twoja Mama dochodzi do siebie i może spędzić święta w domu.
 
Ostatnia edycja:
reklama
aestima totalnie moje klimaty to co wklejasz, jak zwykle zreszta....ja szukam jakiegos pomyslu, zeby fanie podzielic pokoj dzieciakow tzn wizualnie podzielic bo nie da sie wstawic zadnej scianki. co byscie doradzały dwa łóżka czy łóżko pietrowe? dominika idzie do pierwszej klsy wiec tez musze jej kąćik zagospodarowac. najgorzej boli mnie to, ze kupiłam jasne meble z elemenatmi zieleni i pomaranczowego a chciałabym mieć bale meble ale ja sie boje tego przemalowac , zeby nie spierniczyc:( no mam dylemat
 
Do góry