reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie i pielęgnacja Maluszków

nie strasz kobieto,a to cycusiowe mamy też powinny odzwyczajać od nocnego karmienia?:szok:to sie chyba tak nie da,zwłaszcza że Mikeszowi chce się pić w nocy tak jak i mi,mamy sucho choć używamy nawilżacza...ja potrafię pół litra wody z butli pociągnąć:szok:to co tu zrobić jak mały frędzel budzi się w nocy i drze się z głodu?
ciężko mi powiedzieć jak to z cycuszkowymi dzidziami jest bo ja nie karmie już.
a jesteś pewna że to z głodu:confused: Nie chce żebyście mnie zle zrozumiały u mnie to przyniosło skutek i jest ok ale to pewnie zalezy od dziecka. Ja znalazłam sposób na Maksa. A poza tym do pół roku to jeszcze chwila i wszystko sie może zmienić
 
Ostatnia edycja:
reklama
ciężko mi powiedzieć jak to z cycuszkowymi dzidziami jest bo ja nie karmie już.
a jesteś pewna że to z głodu:confused: Nie chce żebyście mnie zle zrozumiały u mnie to przyniosło skutek i jest ok ale to pewnie zalezy od dziecka. Ja znalazłam sposób na Maksa.

nie,nie ja Ciebie źle nie zrozumiałam;-)w sumie to nawet nie wiem jaki sposób znajdziemy na Mikesza,ale fakto każde dziecko jest inne...czasem to lubi się nim poprostu bawić,ale w nocy ostatnio jak po kąpieli śpi ok.7-8godzin,to napewno jest to głód,bo już w łóżeczku dzioba otwiera i szuka przez sen Bambaryła jeden:szok::cool2:;-)
 
a umie pic z butli. Może daj mu wody do picia zeby nocne przebudzanie nie kojarzyło mu sie tylko z cycem i żeby nie było tak że poprostu on sie przyzwyczai do tego że cyc go tylko usspokaja. Przecież każdy z nas budzi sie po kilka razy w nocy ale potrafi sam zasnać i chyba dzieci też trzeba przyzwyczaić że ma samo usypiac a nie za pomocą jakiś wspomagaczy.Wiem ze one są jeszcze za małe żeby to potrafić i Ja nie twierdze że to będzie już teraz natychmiast ale można próbować
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny mam do Was pytanko. Może głupie ale już sama zgłupiałam i nie wiem czy tak jest. Niedawno dostałam @ a wciąż karmię piersią i znajoma mi powiedziała że jak już dostałam @ to niedługo skończy mi się pokarm. Co wy o tym myślicie?
 
Dziewczyny mam do Was pytanko. Może głupie ale już sama zgłupiałam i nie wiem czy tak jest. Niedawno dostałam @ a wciąż karmię piersią i znajoma mi powiedziała że jak już dostałam @ to niedługo skończy mi się pokarm. Co wy o tym myślicie?

BZDURA!!!!!!! jedno z drugim nie ma związku wiec bądz spokojna;-)
 
Lilunia tak jak moje przedmówczynie to nieprawda!!!! Ja po pierwszym porodzie szybko dostałam @ a karmiłam piersią przez 10 mcy:tak:
 
Tu chyba jedno z drugim nie ma związku.
Chociaż lekarze mówią, że jak się karmi piersią to @ pojawia się później.
Ale na Twoim Ulu przykładzie widać, że jednak co organizm to inaczej.
 
reklama
Dziewczyny mam do was pytanie. Nie wiem może sie nakręcam ale pamiętacie jak pisałam na wątku U LEKARZA że nasz mały na wizycie u ortopedy i na USG bioderek wyszło że ma wykształcone tylko w jednym te jąderka kostnienia. I tak sie zastanawiam bo on strasznie lubi spać na boku czy to nie jest od tego. Może ja mu jakoś źle układam nóżki do spania albo co. Bo już nie wiem moze to moja wina bo czegoś nie dopilnowałam:-:)-:)-(
 
Do góry