reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie naszych maluszkow

reklama
U nas tez juz na szczescie coraz lepiej z karmieniem, czasem zadrzaja sie jeszcze karmienia kiedy musze go dokarmic bo placze przy cycu tak zalosnie ,ze pierwszego dnia w domu razem z mezem sie poplakalismy :-[
 
to lepiej zareagowaliscie niz my-przy pierwszym załosnym płczu nawrzeszczelismy na siebie nie wiadomo o co! jak nienormalni!
 
karmie tylko jedna piersia odkad druga stwardniala jak kamien i splaszczyl sie sutek ehh katorga i bol dopiero wczoraj moj maz pogniótł mi ja tak ze zaczelo znowu leciec mleko dzieki bogu...laktator NUKa niby bardzo drogi a kurde nic nie wyciagnal a dzis tesciowa kupila mi zwykla gruszke w aptece i idzie jak z rynny...
 
poisy-nukiem trzeba sie przyzwyczaic.... ten z gruszka kiedys był jedynym dostepnym i kobiety musiały sobie radzic-pewnie był skuteczny a ty teraz to potwierdzasz...
jednego nie kupuj-canpola recznego
 
U mnie 1 dzień w szpitalu był straszny, bo mała nie mogła złapać cycka, mam za małe brodawki, ale położna w szpitalu poradziła mi nakładki silikonowe. Na początku nie bardzo nam szło, ale w końcu załapała. Teraz nawet nie chce ssać piersi bez nakładki. Ssie około 20-30 minut a później śpi 3-4 godziny, w ciągu dnia zdarzy jej się maksymalnie 4 godziny czuwania, a w nocy po kąpieli przesypia 6-7 godzin. Nie muszę jej dokarmiać, bo po moim pokarmie śpi jak zabita, czasami daję jej herbatkę z kopru, jak widzę, że ma problemy z kupką, za to bączki puszcza niesamowite ;D Jeżeli chodzi o odbijanie to mojej Niuni nie za bardzo wychodzi, musiałabym ją godzinami nosić, przeważnie jej się ulewa jak leży na boczku. Zauważyłam, że często ma czkawkę, ale nie wiem z jakiego powodu, zapytam się lekarki za 2 tygodnie.
 
Czkawka jest normą,mó mały ma kilka razy dziennie! To przez niedojrzałość układu pokarmowego...z odbijaniem też różnie bywa...
 
Moj Brianek tez czesto ma czkawke...z reszta jak byl w brrzuszku tez zdarzalo mu sie to bardzo czesto.Dzisiaj od okolo 12 prawie caly czas jest rozbudzony...spal w sumie moze 4 godz..jest bardzo ciekawy wszyskiego w okół...potrafi godzine patrzec np.w kolorowego slonikal.szybko tez sie nudzi...musze go nosic po domu i pokazywac wszystko:)mam nadzieje ze w nocy bedzie odsypial:):)i ja tez troszke sie wyspie:)
 
reklama
...a poza tym jak jest głodny to musi dostać cyca NATYCHMIAST,inaczej wrzeszczy strasznie! Mały terrorysta ;) a jak się już dorwie to tak ssie,że mało mi piersi nie urwie,normalnie jakby chciał połknąć sutek :laugh: W ciągu tygodnia zrobiły mu się takie wałeczki na nóżkach i rączkach i pełne polichy,że aż się boję jak on tak będzie tył ;)
 
Do góry