ja już wykąpana jestem ;D
no i miał być błogi relaks bo Mati śpiący ale nie bo dźwięk depilatora go skutecznie poruszył :/

coś ostatnio boi sie takich odgłosów.. jak odkurzacz itp. i cholera wyje i ryczy przy okazji kupala szczelił ale to P przewinął

no i terror dalej :/ zawyje i czeka ;/ bo już histeria mu mija pomału
Gaja ja mam chyba stan przedciotowy dziś podwyższonego ryzyka

wpierniczyłam już trochę miętowej czeko , nosi mnie, wkurza mnie wszystko, gorąco mi, duszno, twarz się błyszczy jak na frytki, włosy to samo , a może to menopauza


edit: mam wyniki testów no i zero ma wszędzie więc jupi... ale nie ma tu paru alergenów.. selera, pietruszki, dobrze, że jajko i mleko i pies są ok, ale na ile wierzyc tym testow w tym wieku to nie wiem