reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Książka kucharska dla malucha

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
DZIEWCZYNY ŚCIĄGNEŁAM SOBIE WŁAŚNIE PRZEPISY NA DANIA OD 5 MIESIĄCA.
Chciałam je tu wkleić ale to jest 127 stron w wordzie:szok::szok::szok: wiec nie bede tu śmiecić. Jak któras chce piszcie do mnie lub tu to wam wyśle;-)
Poproszę i ja te przepisy, bo po świętach ruszamy z nowymi daniami dla Weronisi - ajaskulska@o2.pl
Dziękuję i pozdrawiam:-)
 
A ja dopiero tu zajzalam :confused2::zawstydzona/y:

Myślę,że potrzebne jest nam tu miejsce na przepisy:tak:
Moje dziecko karmione jest preparatem mlekozastępczym Bebilon Pepti1. Mam kilka przepisów które tu zamieszczam-wiem,że Oliwka Dorotki też jest na takim preparacie mlekozastępczym Nutramigen. Może inne mamy także skorzystają z tych przepisów.

Kleik z deserem owocowym
powyżej 4. miesiąca
preparat mlekozastępczy z serii Bebilon 5 miarek woda 150ml
kleik ryżowy BoboVita 3 łyżeczki
deser owocowy BoboVita 4 łyżeczki
Sposób przygotowania:
Preparat mlekozastępczy przygotować zgodnie z przepisem na opakowaniu i wlać do miseczki. Stopniowo wsypać określoną ilość kleiku, dokładnie mieszając. Dodać deser owocowy i jeszcze raz wymieszać.
.
Dzis Zaraz jak sie Oli obudzi to to zjemy :tak:zobaczymy reakcje
Bo masło na krowim mleku....dodałam mleka w proszku tego co pija i też było ok.

Ale sama nie wiem czy lepsze domowe obiadki czy słoiczki. A Wy?? Co myslicie?
Oli woli sloiczki :rofl2:
Hmmmm z jednej strony wiadomo domowe to domowe z drugiej moim zdaniem nie jestem w stanie sama prowadzic tak urozmaiconą dietę jaka jest w słoiczkach. Ja zamierzam początki na słoikach potem na swoje i sporadycznie słoik
Wlasnie ja tez nie jestem w stanie takiej urazmaiconej diety jej sama dac jaka jest w sloiczkach
Ja własnie gotuje dla maluszka zupke na piersi z kuraka ciekawe czy zje:sorry2:
Napisz mi jak ja zrobilas? Dodalas miesko ?

Dziewczyny chce Oli podac pierwszy raz rozolek ale nie wiem co mam do niego dodac oprocz warzywek i mieska Wiecie aby byla gesciejsza a nie sama woda ???????

CZARNA wiec ja tez chce PZREPISY PROSZE A NIE CHCE HEHEHE
dorlas15@wp.pl
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry