Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Kurcze był zastój chwilowy na watku a tu nagle BAM ! duzo nowych twarzy wiec dobre rokowania!
Stare forumowiczki nabierają krągłości nowe zaciązaja !
Super
Najki cześć - ile dni miałas stymulację? dużo sie wytworzyło pęcherzyków? po jakim czasie był transfer od punkcji? Pytam Ciebie bo widzę, że jesteś ten duży krok przede mną..
Tosia, tak jest U mnie jak wszystko pójdzie dobrze to punkcja gdzieś ok. 17.08. Tak jak mówisz oby nam się Musi być dobrze mi tak samo chce się spać;O ale w sumie pogoda też u mnie taka nieciekawa od kilku dni, więc może to też jest jakimś czynnikiem tylko sobie wmawiam A jak robisz zastrzyki na stojąco czy siedząco ? bo właśnie miałam pytać się tu dziewczyn, bo na stojąco coś mi źle, a nie wiem czy można usiąść ;d