reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny wczoraj rozmawiałam z mężem...który nie odmówił dalszego leczenia. Oczywiście on nie dopuszcza myśli ze teraz maleństwo nie da rady ....ja też mam taką nadzieję ale widzę też swoją betę która z medycznego punktu widzenia mówi jednoznacznie ze dzieje się coś złego. Oczywiście przymusowe przerwa, powrót do pracy , zgromadzenie oszczędności itp.
I z tad moje pytanie, mamy 12 oocytow i zastanawiamy się czy z nich korzystać czy lepiej wyprodukować świeże jajka? Jakie są wasze doświadczenia w tym temacie, poradzicie??
 
@Raspberry88 pięknych widoków  :rolleyes:

@Weronika63 Aaaa dzisiaj pierwszy raz zobaczysz swoją kruszynke! Trzymamy kciuki za dobre informacje :rofl2:

@zylwia Bety aż do nieba
emoji110.png


@doris30 samych dobrych wieści na wizycie ;)
 
Dziewczyny wczoraj rozmawiałam z mężem...który nie odmówił dalszego leczenia. Oczywiście on nie dopuszcza myśli ze teraz maleństwo nie da rady ....ja też mam taką nadzieję ale widzę też swoją betę która z medycznego punktu widzenia mówi jednoznacznie ze dzieje się coś złego. Oczywiście przymusowe przerwa, powrót do pracy , zgromadzenie oszczędności itp.
I z tad moje pytanie, mamy 12 oocytow i zastanawiamy się czy z nich korzystać czy lepiej wyprodukować świeże jajka? Jakie są wasze doświadczenia w tym temacie, poradzicie??
Ja teraz,miałam zapladniane tez mrozone i z 9-ciu jest heden zarodek. Jesli leki masz jeszcze refundowane to ja bym ci radzila sie stymulowac. Ja mimo iz mialam pelnoplatne leki to i tak sie stymulowalam i zapladniakam swieze i mrozone
 
Oddane! :) teraz czekamy na wyniki :) tylko to moje labo masakra.. "No chyba można na cito ale nie wiem czy to coś da niektórzy mówią że dostają wcześniej niektórzy nie" no masakra.. :/ no nic ale czekamy :) najpóźniej o 17 ale moga być wczesniej ..
U mnie też oddane. Wyniki 17-17:30. Trzymam kciuki
 
reklama
Do góry