reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kupki-temat rzeka

witam, moj siedmio miesieczny syn ma juz osmy dzien biegunke i bardzo mnie to martwi, co drugi dzien jestem z nim u lekarza. mowi ze nie ma powodow do obaw bo dziecko nie jest odwodnione, pije, je. na poczatku byly to duze wodniste kupy, teraz sa duzo mniejsze niz na poczatku ale jest ich bardzo duzo ok 20 (ok 7 jest bardzo mala) daje synkowi orsalit, lakcid, nifuroksazyd. jak moge jeszcze synkowi pomoc, dlaczego to tak dlugo trwa?? bardzo prosze pomozcie
 
reklama
dziewczyny mój Kuba dzisiaj ma własnie 3 miesiace i od 2 dni robi zielone kupki:-(, pije mleko bebilon.Kupki robi 2 dziennie ale byly zółte a teraz sa zielone, co to oznacza?czy jest cos nie tak???
 
Magdo, nic się nie martw, to normalne przy Bebilonie. Moja Zuzia też pije to mleko i dopóki do jej diety nie weszły inne pokarmy, kupki były zielone i cuchnące. Pytałam pediatrę w trakcie wizyty kontrolnej i okazało się, że to zwykła reakcja układu pokarmowego na to mleko. Jeśli poza tym nie dzieje się nic niepokojącego, możesz spać spokojnie.
Pozdrawiam,
 
Koniecznie staraj się podawać więcej płynów w ciągu dnia. Wpływa to na rozluźnienie stolca. Poza tym kaszki ryżowe wpływają na zaparcia. Lepiej zastosuj kukurydziane.
Rozluźniająco działają też buraczki.
Pozdrawiam,
 
Jak kiedyś mojemu lekarzowi powiedziałam, że mała ma nieładną i trochę jakby zieloną kupkę, to się zapytał, czy swoje kupki też tak dokładnie oglądam :-D kupka u dzieciątka może być zielona albo żółta w zależności od tego co je, jak się czuje itp. Tak jak pisze Klosiek- jeżeli poza tym nie dzieje się nic niepokojącego nie ma powodu do zmartwienia :-)
 
reklama
ja też miałam problemy z zaparciami u córci, jak wprowadziłam mleko modyfikowane (bebilon) mała robila kupkę co 4-5 dni (co jak się okazało nie jest powodem do zmartwień) Czasem pomagałam jej czopkiem glicerynowym dla niemowląt, żeby nie miał urazu, ale nie za często żeby jej nie przyzwyczajać. Pomogło wprowadzanie owoców i soczków, najlepsze dla mnie byly śliwka i gruszka Williams HIPPa i soczki śliwka, jabłko i morela. Teraz ma 8 miesięcy i jest już dawno po problemie.
 
Do góry