reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Andav...spróbuj na kaszel miód,cynamon, sok z cytryny..taka miksturę....bardzo dobry jest olej kokosowy podgrzany z miodem ..trzeba pic kilka razy dziennie na ciepło bo olej kokosowy szybko sie utwardza...Aha i tylko podgrzać zeby nie zagotować :)
 
reklama
Dzieki.... sok z cytryny i miod zjadam hurtowo bo to juz chyba 3 tydzien moich kaszli.... a cynamon czytalam moze powodowac skurcze
kurcze ja mieszkam w de... syrop prawoslazowy nie wiec co to jest ale w pon chyba przejde sie do apteki bo normalnie to juz jest koszmar
 
Sweetka..racja w tym co piszesz skoro koleżanka malowała całe mieszkanie i to sama :(jednak całe mieszkanie to nie jeden pokój...smutne ..ja tak myśle czy środki czystości nie sa równie szkodliwe..

nie mam pojecia. Aczkolwiek ile myjesz okna? toalete?? czy co tam jeszcze, to sa krótkie chwile raz na jakiś czas. A nie dzien w dzien po kilka godzin. Chodzi chyba też o kumulacje. Ostatnio przechodziłam w ośrodku zdrowia koło jakiś malowanych pomieszczeń. śmierdziało jak cholera ale to było pare minut jednorazowo.
 
Andav u nas bedzie 4,5 roku roznicy wiec podobnie. Ja na kaszel miod polecam.

Kitki ja to glupia jestem, ze sie takimi tekstami przejmuje. Niepotrzebne nerwy.
 
Dziewczyny czy zwracalyscie uwagę zeby odwiedzający myli ręce zanim wzięli na ręce noworodka?...mnie znow czeka wałkowanie tematu...niektórzy wiedza a niektórym sie wydaje to obraźliwe :(
 
Andav wypij jakies 3 łyżki ...powinno przynieść ulgę ..ja dla dzieci robiłam taki syrop i pomagało ..miód bardzo dobrze nawilża gardło...moze mleko ciepłe z miodem?
 
reklama
Sweetka no ja miałam sytuacje ze czuli sie urażeni ze maja ręce myć...:( ze niby dla nich to takie obraźliwe dając im do zrozumienia ze maja dłonie brudne...bez sensu...teraz postawie alkohol w żelu do dezynfekcji rak taki z pompka ..moze sie domyśla :)
 
Do góry