reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Aniabau, pytałam wcześniej o cc,możesz powiedzieć mi, na który tydzień masz wyznaczoną?
Ciągle zastanawiam się jak to będzie u mnie.

Ewe Ty już po pierwszej cc? Teraz decydujesz się na sn? Kurczę, jak się tak boję sn. .. ostatnim razem umeczylam się przez 23 h, po odejściu wód nic się nie działo, później oxytocyna i skurcze, mocne skurcze, bardzo mocne. .. ale postępu nie było. szyjka się nie skracala,rozwarcie doszło do 4cm i to było na tyle. Poród zakończył się cc.
 
reklama
Ewę,teraz przeczytałam, ze.jednak masz.mieć też cc.na który tydzień masz zaplanowane?

Czy jest jakaś dziewczyna z Krakowa?

Aaa... i dziękuję za odpowiedz o platformie,dokładnie o tej samej myślałam
 
Milka to pewnie niedlugo juz urodzisz, trzymam kciuki zeby ruszylo i sxybko poszlo. Ja zaraz napisze co na wizycie.

Trix ja nie jestem z Krk ale bede tam rodzic, od poniedziałku mam byc na Siemiradzkiego.

Babiuczek witaj, ja bede robic sesje, sama chce spróbować, bo chce sie tego nauczyć, ale na profesjonalną jedziemy na bank, niestety z Wroclawiem nie pomoge.
 
milka pelen luzik widze :) oby poszlo jak najszybciej...

Beata powodzenia na wizycie, ale jestem pewna ze Damianek przybiera idealnie :)

Do mnie polozna wlasnie dzwonila, przyjść ma w piatek na wizytę patronazowa. Potem dopiero w 6 tygodniu do przychodni sie mamy umówić.

Ja juz nie pamiętam skurczy, myślami jestem juz przy trzeciej porodzie ;)
 
Reniu super pomysł! Będzie zachwycony :-D
Marzenka raz tak raz tak biedy mąż ;-)
Milka trzymamy kciuki dwaj znać :-*
Wiosenka to trzymam kciuki by się rozkręcilo :-)
Beata to gratulacje za wszystkie formalności :-D ja się zdziwilam że córcia od razu dostała pesel bo że starsza trochę czekaliśmy i też jest już zameldowana i mamy akt urodzenia :-) a jakie drugie imię?
Trzymam mocno kciuki :-*
Witaj babiuczek:-) Ja miałam jechać na taką sesję do kuzynki z coreczka ale niestety nie wyszło, to trzeba do 14 dnia życia taka noworodkowa. Planuję zrobić sesję jak córcia podrosnie razem ze starsza. Mam taką profesjonalna sesję brzuszkowa za sobą i starszej córci jak miała 3 msc to super pamiątka polecam :-)
Trix jak kupie to dam znać czy się sprawuje :- niedługo to zrobię po powoli zaczniemy wychodzić na spacerki dłuższe i może się przydać.
Martita powiem Ci ze mnie też coś nachodzi na trzeci :-o :-o
Dziś jakiś senny dzień jest. Ale ogarnęłam w domku wszystko, wypralam robię to codziennie ostatnio nie wiem skąd tyle prania ;-) jak tam brzuchatki? Coś się dzieje u was :-D?
 
Tyśka moja bratowa rodziła w Siemiradzkim 2x,

ja zdecydowałam się na szpital ZEromskiego w pierwszej ciazy i teraz tez tam się tam wybieram :)
 
Matko boska dziewczyny trzeci raz piszę posta i 3 raz mi się skasował! Wrrrr....

Milka ty to luzak widzę jestes :p cos jeszcze ci robili??

Ciekawa ty po test do apteki idź. Nikt ci nie wywrozy czy w ciąży jestes czy nie.

Babiuczek witaj :-) szkoda ze tak pozno dołączyłaś. Co do sesji nie pomogę, nie planuję.

Ewe ja dzis miałam ze skurczami cyrk całą noc. Ale moja mała ciągle rusza się bardzo wyraźnie. Czekam na jakies bóle krzyżowe, wody czy czop i wtedy zamierzam jechać na ip.
 
reklama
Klaudynka to będę czekała na relację ze spacerów z platforma ;)

Szalone kobiety jesteście, jeszcze połóg się nie skończył , a Wy o następnej ciązy ;)
 
Do góry