reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Fenika, tak jak napisała Martita, masaż brzuszka i przyciskanie nóżek do brzuszka powinno pomóc. Antoś ostatnio bardzo ulewał, aż chlustało i zaczęłam karmić go na raty, tzn. Karmie 5 minut, daje go do odbicia, kolejne 5 minut karmienia, odbicie i tak dalej aż mały się naje. Długi to trwa, ale mały już nie chlusta i nie mamy póki co problemów z brzuszkiem (tfu tfu) oczywiście każdy ma swój sprawdzony sposób i nie każdy działa na każde dzieciątko, ale może warto spróbować
 
reklama
Alunia dobrze robi chociaż te 15min :) mój p też bez rozkaz nie weźmie chłopców ani nie zmieni pieluszki bo się boi. Ale ważne że choć starają się pomagać :) ja wykorzystuje to że karmię butelka j tesciowa chętnie opiekuje się wnukami więc latam po zakupach :) dzisiaj na solarium wyskocze :)
Kitki biedna Ty z tymi nóżkami i ta zgaga dużo już Ci nie zostało. Widzisz ja nie zdążyłam nacieszyć się ciąża[emoji14]MiLadyy to mąż się spisał :)
Dzoana mi też się saczylo z rany póki nie ma krwi i nie cuchnie nie ma czym się martwić :*


Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi też zdjeli szwy po 6dniach rana szczypala saczyla ale dopiero po 7tyg zagoilo Się ladnie.
Moje chłopaki też zaczęły ulewac a nawet chlustac a zwłaszcza Wojtuś :/

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kto Wam sciagal szwy po cc? Jechalyscie na ip do szpitala czy w przychodni pielegniarka? Mi poprzednio w szpitalu ale mialam blisko. Teraz mam 40km w jedna strone i jie usmiecha mi sie tam jechac dobe czy dwie po wyjsciu tylko na zdjecie szwow
 
Dziewczyny dziękuję za rady. Karmię piersią tylko, próbowałam masaży, ogrzewania, leżenia na brzuszku. .. Nie próbowałam jeszcze przerywanego karmienia bo Ania się bardzo wkurza i potem zaczyna jeść jeszcze bardziej lapczywie i łyka powietrze. W nocy karmię na leżąco bo to moja jedyna szansa żeby pospać trochę. Na ulewanie najlepszy efekt daje mi bardzo częste karmienie, ale w nocy jestem tak śpiąca ze nawet mnie budzik nie chce co 2h obudzić
 
Co do odbijaniabw nocy to czytalam, ze dzieci jedza mniej lapczywie i sie im nie ulewa. U nas akurat zazwyczaj sie to sprawdza i raczej nie odbijam bo tez czesto od razu zasypia.

Fenika a suszarki probowalas?
 
Spokojnie Renia jak urodze to ci na priv napisze ale któraś z dziewczyn chyba urodziła 12 i chyba to masz nieogarniete bo tak to do milady była przerwa w porodach jeśli dobrze mi się wydaje.
 
a przepraszam :D to z ewe mi się pomyliło bo wy takie samo końcówki przy nickach macie albo podobne :D

czyli ewe i Dominika to wiem ale nie znam dat, wag dzieci itd dlatego proszę o priw dziewczyny :)
 
reklama
Fenika mój synek od poczatku delektuje się mlekiem i je bardzo powoli wiec nie mamy problemu z robieniem przerwy ale faktycznie u Was może się to nie sprawdzić
 
Do góry