reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Dziewczyny ja starszakowi na katar daje moje mleko. Tak mi położna doradziła wiec mu odciągam po troszeczkę I w szklance do picia daje. Dałam ze 2 razy I zaraz katar przeszedł to teraz mu daje profilaktycznie :)
 
reklama
Ja czuję się spiaco, ale wypiłem już herbatę i zjadłam dwa tosty. Mała chyba nie jest głodna,bo śpi cały czas.. Miała mały problem z utrzymaniem cieploty ciała, ale już jest ok. Dostała 10 p, niestety nie wiem jaka długa
Drobi fakt miała być Gaja. Ale mąż nie akceptowal i zmieniliśmy na Julie
Zdjęcia dodam później, nie mam nawet jak zrobić, bo mnie nie opuszcza, heh
 
Aniabuu gratulacje! julcia piekne imie;-) ;)

Byla u mnie polozna. Jak zobaczyla rane to sie o malo co za glowe nie zlapala, tak mocno mieli mi ja scicniete tymi zylkami. Jak tylko zdjela szwy to jak to ujela "trysnely gejzery"... powiedziala ze powinna mnie na ip wyslac zeby zobaczyli co mi zrobili. Na razie musze czekac az to sie wszystko oczysci, musze przemywac octeniseptem i spirytusem i wietrzyc. No i oczywiscie gaziki przykladac zeby wsiakalo w nie. Jestem mega wkurzona bo mialam nadzieje, ze bede mogla w koncu corcie podniesc, przytulic, pojsc na spacer a tu dupa!!!!
 
Aniaej kochane, widze że o mnie pytacie...
Jestem z wami cały czas, ale bardziej podczytuję :tak:
Co u nas... Laurka skończyła już tydzień i jak narazie jest aniołkiem.Przeciwieństwo mojej starszej córki, która ciagle chciała przy cycu leżeć. Zobaczymy jak długo:-p

W nocy budzi średnio co 3 godziny...
A ja dochodzę do siebie po cc, wczoraj byłam na zdjeciu szwów.
Kitki mi zdejmował mój gin. w szpitalu a w poprzedniej ciąży jego pielęgniarka w gabinecie gin.
Alexia moja starsza córka też zasypiała długo przy cycu, ale nie tylko. Lubiła też kołysanie... a Laura to różnie, czasami przy cycu, a czasami leży sama i też uśnie. Ale ona jest jeszcze malutka, także wszystko moze się zmienić.
Ania ale słodkie cukiereczki z nich:tak:
 
Renia, Igor też przez pierwsze dwa tygodnie więcej spał w dzień niż w nocy a potem się przestawił, chyba zakumał że jak ciemno jest i cicho to się śpi więc może Dominik też się sam zaraz przestawi.
 
schauma dzieki ze pytasz :) maz to juz dawno wyzdrowial, ale siedzial caly czas w drugim pokoju, wiec zadnej nie zarazil ;) a corka starsza jeszcze troche kaszle wiec do srody w domu ze mna siedzi. Z nia taki problem, ze przez te jej hostorie z drgawkami to nie chcemy jej pusczac do pdzedszkola jak ma tylko katar czy kaszel, bo u niej temperatura moze sienpojawic bardzo nagle :/
 
Aniabuuu moje serdeczne gratulacje:-) pokaz Julcie nam :-)

Dzoana to ładnie Cię załatwili... Biedna się teraz będziesz z tym męczyć.

A u mnie dzisiaj lepiej. Pierwszy dzień bez płaczu. Malutka też ok, ale chyba zjadlam coś nie takiego bo przy lapaniu sutka strasznie sie prezy i denerwuje. Zanim zlapie to troszkę minie. A wcześniej nie mialysmy takich problemów.
 
reklama
Do góry