reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Dziękuję :) Teza o skokach mnie na duchu podnosi, że to nie będzie tak non stop, bo fajnie by było zmróżyć oko w nocy na troszkę :D

W bobticu, espomisanie i sab simplex skłąd jest tez sam tylko dawkowanie inne, myślałąm o espumisanie ale stwierdziłąm, że nie ma sensu dublować leku, póki co poprawa jest, ale jak będzie się dalej męczył to poważnie rozważę rurki Windi, chociaż jestem dość sceptycznie do nich nastawiona i traktuję jako konieczność.
Używałą może je któraś z Was?

Klaudyna i jak mniej śpi to co robisz żeby zająć jej czas? :p Czy jest spokojna? :) Bo jak Filip nie śpi to marudzi, albo płacze, nosić non stop się nie da, a matę edukacyjną zamówie dopiero po przerowadzce, a to jeszcze tydzień...
 
reklama
Infini piękny ten Twoj Filipek.

Renia, ojej, jak pięknie śpi Twój Dominik w nocy. Tylko pozazdrościć.

Klaudynaaa naprawdę podziwiam Cię jak Ty to wszystko ogarniasz z dwójką małych dzieci. Wielki szacun dla Ciebie.

Mi pediatra mówiła że na wzdęcia bardzo dobrze jest przed każdym jedzeniem polożyć malucha na brzuszku i niech tak leży ćwicząc sobie i pyrkając przez ok. 10 minut. Wiadomo że przy karmieniu piersią ciężko jest za każdym razem to stosować, ale przy mm na pewno łatwiej. Zaczęłam to stosować i odpukać, na razie jest ok z brzuszkiem.
 
My atosowalismy u Mii bo po szczepieniu na rota nie mogla się załatwiać. Nic jej się nie rozleniwilo. No ale chyba była odrobinę starsza od waszych maluszków. A to co z niej wylatywalo to masakra. Ilość niesamowita.
 
Martita tak, na gazy, kupa to efekt uboczny :D
Też słyszałam, że może rozleniwić, dlatego jest do stosowania doraźnego, nie często, ale jak mały ma codziennie problem z bąkami to nie wiem czy w ogóle jest sens. Raz mu ulży, a potem od nowa... Chyba, że to ma bardziej dlugotrwały efekt, nie mam pojęcia :no:
 
Mi położna powiedziała zeby kupić espiticon. Bo Marcyśka też przez chwilę miała problem z brzuszkiem. Dałam jej aż 3 dawki i przeszlo. Bobotic też mam ale to od 28 dnia a tamto od urodzenia.

No Klaudyna muszę wysłać M. Po katarek bo nir ma żartów z tym.

Infini maluszek przeslodki:-)
Co do wiedzy to ja też czytam całą masę stron i porad na przeróżne tematy, bo w trakcie wychodzi jak ja mało wiem.
 
Trix - serdeczne gratulacje :) Dobrze, że strach okazał się mieć tylko wielkie oczy :)

Kitki, Tobie gratulowałam juz na prywatnym, ale powtórzę, że Mały jest cudny :)
A kiedy wychodzicie do domu?

MArciosz, super zdjęcie :) Jak samopoczucie? Kiedy zdecydujesz się dołączyć do wątku prywatnego?

Ania50 u mnie w szpitalu wypis po cc dają na trzecią dobę, oczywiście, zakładając, że z mamą i dzieckiem wszystko w porządku.

Renia, to u Was już wszystko ładnie poukładane :) A Mały, w okresach aktywności jest spokojny, leży i patrzy sobie na świat? czy może się denerwuje?
(Mój jak się nie może ululać oszukuje, że chce jeść, wyciąga głowę i szuka piersi ;') mogłabym ulegać, ale już mam tak poranione sutki, że nie daję rady, zwłaszcza, że może tak ssać i ssać; a gdy zasypia i próbuję go odstawić momentalnie się budzi i zaczyna ssać na nowo).
Jak samopoczucie po wczorajszych ćwiczeniach?

Aluniawidz, dobrze, że baby blues mija :) Spacery to jest to:) ja póki co ledwo chodzę, ale w myślach zasuwam już z wózkiem po całym mieście ;)
A co do nocnej akcji-a odbijałaś po karmieniu? brawo za zachowanie zimnej krwi! Masz rację - najgorsze jest poczucie bezradności, ale Ty świetnie sobie poradziłaś.

Beata, Synek, jak widzę ma się w porządku, a jak u Ciebie samopoczucie? Odzyskujesz dobry humor?

Martita, tylko nie zacznij za ostro z ćwiczeniami :) napisz koniecznie po pierwszych próbach jak było :)
Wspólny spacer bardzo chętnie, niech się tylko zagoję jak trzeba :)

Infini, duży już Twój synek :) a jakie włosy ma fajne :)
 
Ostatnia edycja:
Drobi smoka ciągnie to się tylko trochę denerwuje jak mu wypada :D A tak to sobie leży grzecznie świat ogląda, trochę go ponosimy, na brzuszku poleży.
Ale dziś chyba przez to że weekend i nie było spaceru rano i przez to spanie ładne w nocy to już ma dzień przestawiony :) Od rana budził się co 1-1,5godz na jedzenie i od razu drzemka teraz dopiero siedzi dłużej po karmieniu i pewnie jak się zmęczy to dopiero dłużej pośpi :)
 
reklama
Ale wszystkie dzieci cudne. Infiniti a synek ma śliczne włoski :)
Renia zazdroszcze ci synek tak ładnie śpi; )
A to mój silacz [emoji173]
1461413246-1d1mld.jpeg


Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry