reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowka w pologu

to znaczy mąż mi kupił w sklepie medycznym za 45pln ale są chyba w aptekach, musisz popytać
 
reklama
M_ktosiu, ja robię sobie 2 razy po 20 spinań na leżąco i 2 razy po 20 podnoszenia wyprostowanych nóg na leżąco - to dobre na dolne partie brzuszka, tam gdzie te zwiski...:wściekła/y: .No i na razie 10 pompek damskich - ale kondycje mam kiepską, bo to jest nic a po tych pompkach to padam na twarz...:szok: :laugh2: :szok: U Ciebie pewnie lepsza forma!!!!!!!!!!:tak: :-D
 
A z tym że proporcje się zmieniły figurki to przyznaję rację... Ja też takie wrażenie odnoszę... Wszystko chyba przez te bioderka....:no: :wściekła/y: :tak:
 
Oprocz skory na brzuchu i wiekszych cycuhow nie zauwazylam szczegolnych zmian w figurze, ale biodra sie poszerzyly bo w spodniach sie nie dopinam.
madziallenko a ty chodzila do szkoly rodzenia? Bo ja mam zestaw cwiczen z tamtad wlasnie. Na cycuchy nie robie pompek, tylko skladam reke o reke i naciskam na 3 wysokosciach (nie wiem jak inaczej to opisac), na wysokosci ust, cyckow i pepka i tak przynajmniej po 10 razy, a poza tym na brzuchola, pupe, nogi i kregolsup mam jeszcze kilka cwiczen.
 
Niczko wiem o czym mówisz - było faktycznie ze szkoły rodzenia, ja już zapomniałam o tym ... Aaaa i kotka pijącego mleczko mówili żeby robić,bo to dobre na te miesnie...!!!:tak: :-D :tak:
 
kurcze wyglada na to ze moja waga stanela w miejscu i juz sie nie posunie samoistnie w dol, trzeba zaczac pracowac nad soba, i brzuszek to samo

4 kg do zrzucenia
i 18 cm w pasie
i od kilku dni zadnych zmian

a dzidziusia ma ok 4 kg

i w sumie wszystko wraca do normy tylko niech sie okresik skonczy bo juz mnie to wpienia :wściekła/y: i pobolewa jeszcze pipka i w miejscu szycia mam takie wzgrubienie i mi sie to nie podoba :baffled: ...

bylismy wczoraj z M na basenie on sobie plywal a ja se moglam ewentualnie popatrzec :no:
ach ten polog, jeszcze 2 tyg i mam nadzieje ze wroca sily do dzialania...

kurcze a sprobowalam pare metrow sie przebiec i tak dziwnie z tymi wiekszymi cyckami, bez sensu przeszkadzaja...:cool2: potrzeba mi dobrego stanika :elvis:
 
Co do stanikow tudziez ubran jestem zdesperowana! W zadne swoje spodnie sie nie mieszcze, staniki okazaly sie tez za male wlacznie z tym ktory kupoliam na krotko przed porodem. Przedwczoraj bylam na zakupach ale nie udalo mi sie kupic nic fajnego poza zwykla lniana spodnica bo po prostu w nic sie nie mieszcze! Rozmair 42 owszem ale nie wszedzie moglam taki znalezc. Stwierdzilam ze najlepiej udac sie do "puszystej pani" tam napewno znalazlabym cos dla siebie. No wiec skoro zakupy sie niezbyt udaly na pocieszenie kupilam sobie kolczyki i opaske na wlosy. Chociaz to...

Moj polog 16 dni po porodzie ok gdyby nie te bolace piersi:zawstydzona/y: . Blizna swedzi to znaczy ze sie goi, juz tak mocna nie ciagnie tylko to odretwienie wokol niej jest takie niekomfortowe. No i uskarzam sie na plecy-bola dosyc dosyc, jak wychodze na spacer to po kilku krokach ide zgarbiona. Oby szybko przeszlo.

Gruba jestem! Gruba! Skora wisi nad blizna, uda b. pelne, niewesolo. Trzeba by cos zaczac dzialac...
 
kasieńka - będzie dobrze kochana - trzeba trochę cierpliwości... musisz przede wszystkim znaleźć sobie jakąś pozytywną myśl... coby rozpędzić złe humorki... a jak będzie lepszy humorek... to i wszystko będzie piękniejsze...
... zobacz - masz juz za sobą poród... bałaś się ...ale dałaś radę
... dochodzisz już do siebie...coraz mniej boli
... Martynka zdrowa i śliczna
a z resztą ... troszkę czasu i też będzie okey:-) - zobaczysz - nawet z facetami idzie się dogadać
 
reklama
a powiedzcie kochane...
czy jak karmicie piersią to boli was jeszcze w podbrzuszu? bo to niby ta oksytocyna się wydziela i macica się obkurcza... czy to stąd ten ból?
 
Do góry