reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

reklama
Ufff dobrze mi radzilyscie zeby jechac i sprawdzic co jest grane.. troche mnie wczoraj potrzymali w szpitalu robili chyba wszystkie mozliwe badania, no i sie okazalo ze po przebytej infekcji zrobila sie malutka dziurka i ucieka ale jak stwierdzila midwife nie przesadza to sprawy fakt ze mam wiekszosc dnia spedzac w lozku odpoczywajac, nie meczac sie, a co jeszcze pic duzo wody choc niestety nie lubie "surowej" wody z butelki bez soczku ale po trochu pije a i oczywiscie chodzic na kontrole co jakis czas az do konca ciazy zeby co gorszego z tego nie wyniklo... Bylam tylko caly czas rozstrzesiona bo trafilam najpierw na taka midwife, ktora udawala ze mnie nie rozumie a ja do niej jak czlowiek wszystko tlumaczylam :hmm: w koncu nerwy mi puscily bo robila ze mnie niehalo dobre 15 min i sie poplakalam, dobrze ze moj D wkroczyl do akcji babce sie glupio zrobilo, wyszla i pozniej dostala mi sie inna midwife z ktara na luzie i bez stresu rozmawialam.
A akurat poczas mojego czekania w szpitalu (bylam na odziale gdzie moga przychodzic kobiety w ciazy gdy cos sie im dzieje, i przyszla dziewczyna, ktora widocznie nagle rodzila, ojjj jak bardzo krzyczala to ciarki szly mi po plecach i ja zawiezli na porodowke. Jak wrocilam do domu musialam sie opchac slodyczami i od razu poszlam spac :-):laugh2:

U nas pierwszy snieg zaczal przed chwila padac i nawet nacieszyc sie nim nie jest mi dane ale dla mojej Corci to ja moge i do konca ciazy nie wstawac z lozka :tak: :tak: poki co ide gotowac obiadek ha dzis mam ochote zjesc wszystko co mi w rece wpadnie :-D
milego popoludnia Dziewczyny ;-)
 
a tyle widze dzieki mojej córce:-D:-D:-D:-D
hehehe ciezko sie schylac co by pazgnokcie przyciac:-):-):-D:-D:-):-)
p1030550m.jpg

Waaaaaaw jakie pedicure gdzie takie robia ja tez chceeee! :-D
uwielbiam takie zwariowane papcie! I jeszcze Brzusio na pierwszym planie :-)
 
Dagsila chyba pedicure by się przydał co:-D:-D:-D:-D:-D:-D to jak brzuch i łapki pingwina wygląda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hahahahahaha -tupot małych stóp razy 2!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Paola nie rozumiem -jak to MAŁA DZIURKA!!!!!!!!!!!!!!!!!! i jak to SĄCZY SIĘ???????????????????????????? to nie są żarty!!!!!!! jeśli to faktycznie wody to ja bym z tego szpitala nie wyszła!!! w d*** mam kontrolę co jakiś czas -jeśli ja Ciebie dobrze zrozumiałam to z pęcherza uciekają wody !!!!!! to nie są żarty na leżenie w domu i odpoczywanie!!!!
 
Dagsila chyba pedicure by się przydał co:-D:-D:-D:-D:-D:-D to jak brzuch i łapki pingwina wygląda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hahahahahaha -tupot małych stóp razy 2!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hehe mąż pilarke obiecal z budowy przyniesc:-):-):-) zadna kosmetyczka by sie nie podjeła, o ile któras by nie uciekła na widok moich małych `ala japońskich stopek:szok::-D:-D:-D:-D:-D:-D


paluchy blumy rządzaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-D:-D:-D
 
Dagsila chyba pedicure by się przydał co:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Paola nie rozumiem -jak to MAŁA DZIURKA!!!!!!!!!!!!!!!!!! i jak to SĄCZY SIĘ???????????????????????????? to nie są żarty!!!!!!! jeśli to faktycznie wody to ja bym z tego szpitala nie wyszła!!! w d*** mam kontrolę co jakiś czas -jeśli ja Ciebie dobrze zrozumiałam to z pęcherza uciekają wody !!!!!! to nie są żarty na leżenie w domu i odpoczywanie!!!!

Tez bylam tym zdziwiona do poki na spokojnie mi nie wytlumaczyla, ze takie rzeczy zdarzaja sie co ktorejs kobiecie i zazwyczaj do nieczego zlego to nie prowadzi bo jak to po medycznego wyprodukowala: takie minimalne wycieki nie zagrazaja zyciu dziecka, poniewaz po jakims czasie ta maluska dziurka sie sama zasklepia. Ja mialam 2 przbyte infekcje podczas tej ciazy leczone antybiotykami i jak mi wytlumaczono to moze byc wlasnie skutek tych infekcji.
 
Tutaj tez badaja sline takim papierkiem z jakims wynikiem, ktory z tego co zrozumialam wykrywa czy grozi przedwczesny porod, taki m.in wlasnie test mi zrobili trzymalam ten papierek pod jezykiem z 5 min i midwife stwierdzila ze nie mam zadnego powodu do zmartwien, mam sie oszczedzac, wiecej spac i fakt faktem z odpoczynkiem ma racje, bo codziennie bardzo wczesnie wstaje okolo 5-tej bo moj D wstaje do pracy, robie mu jedzonko, a pozniej caly dzien jestem na nogach i obsesyjnie czyms musze miec ciagle zajete rece, w przerwach wbijam na forum doczytywac :-)
 
Gonie pod prysznic to moja ulubiona czesc dnia, dopoki wszyscy nie wroca z pracy grzejniki sa wylaczone i jest jednym slowem zzzzzzimnoooooo a jedyne cieple miejsce to lazienka i goraca woda baaaa :-D:-D:-D

a potem pogadam sobie do mojej Malusiej Corenki pewnie mnie lubi sluchac bo nieraz jej tak ladnie pospiewam ze az dostaje nagrode w postaci kopniakow (a to najlepsza nagroda bo wiem ze moje falszowanie i zawodzenie sie podobalo:laugh2:!)
 
wiesz mysle ze to moze byc zwiazne z nerkami, gdyz ja mialam podobnie i kulo mnie raz w lewym raz w prawym boku. tyle ze raz ten bol i kłucie bylo nie do wytrzymania i co dalej zatem bylam na obserwacjach w szpitalu i wyszlo ze to wlasnie nerki. i zw z zapaleniem ukl, moczowego. ale to tylko tak u mnie bylo.....
 
reklama
Zagadka na dzis -co to jest????? i tylko w nocy!!!!
Śpię na prawym boku, wstaję do wc, jak tylko pęcherz jest pusty zaczyna mnie kłuć w pachwinie:confused2::confused2: włażę do wyra i kładę się na ten mój prawy bok i caaaaały lewy zaczyna mnie kłuć:confused2: nie w brzuchu tylko tak jakby od pachwiny wzdłuż boku -ciągnie... ech kolejny odcinek z serii ciąża moje codzienne dolegliwości:confused2:[/QUOTE]

wiesz moze to zwiazane z nerkami, przynajmniej u mnie byly takie objawy, ze kłuło mnie w boku. tyle ze po kilku dniach kłucie zamienilo sie w silny ból i niestety szpital nie był mi obcy..... stwierdzono ze to zapalenie ukl moczowego i ze moze byc piasek w nerkach z tad te kłucia...... ale nie martw sie to było tylko tak ze mna.....
 
Do góry