reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Jejku kilka dni nie czytałam was a tu taka produkcja :szok: W życiu tego nie nadrobię.

Witam nowe mamusie :-) Spokojnych ciąż.

Trzymajcie kciuki dziś idę na wizytę i mam lekkiego stracha z niewiadomych powodów.
 
reklama
dygotkaa kciuki za dziesiejsza wizyte... :tak:

Szaj ja tez znam duzo osob ze szpitala w ktorym chce rodzic...:tak: ale jednej poloznej bym nie powierzyla by odbierala moje dzieci... znam ja i wiem jaka jest !! ucieklabym gdybym wiedziala ze ona bedzie....

A ja nie moge sie doczekac 3 pazdziernika...
yes2.gif.pagespeed.ce.odCVgD4k4B.gif
a jednoczesnie mam stracha czy aby na pewno wszystko dobrze jest....ech....

Karina sliczna masz córcie...:tak:
 
Babydust te mam jutro usg i juz mam stracha.
Ja przy pierwszej ciazy gin to tylko kobitki ale mam swietna tak sie wstydzilam. A do rodzenia wybralam sobie szpital z mnostwem studentow praktykantow. Wtedy to juz olalam wszystko i modlilam sie aby juz wyskoczyl. Troche na obchodzie i zdjeciu szwow sie potem krepowalam.
A dzis sie obijam synus sciagnal sobie babcie na weekend i jest do jutra. A mezusiowi zachcialo sie maminego obiadku i gotuje zupy;) inna dla wnusia inna dla synka a ja sie obijam.
 
Marela no i git :) niech dla Ciebie jeszcze zrobi hehe
Jutro dzien chlopaka moj sie upomina o prezent iiii na fb wyczailam obrazek ze studia foto ze organizuja za darmo sesje i za grosze zdjecia do wykupienia :) zapisalam sie na 12 a co heheh pojde z corka :) zdjecia z brzuszkiem zrobimy :)
 
zrobiłam mielone i teraz odpoczywam po staniu przy garach, uff.. małego mam dzisiaj w domu wiec musi być aktywnie i interesująco..

Asiulka my nie obchodzimy :-D
 
Hej mamuśki:)
Wkońcu słoneczko za oknem.

Od wczoraj czuje sie miimalnie lepiej. Mniej nudności, mdłości - boże żeby już to ustępowało.

AYLIN
- z ciekawości sprawdzę jakie ja mam dokładnie.


NETA 28- mnie w pierwszej ciąży pomagała lipca z sokiem malinowy :)

MYLA - boskie

Kajkapol - podziwiam i to bardzo :) Znam mamę piątki dzięci i też mówi - z każdym łatwiej :-)
Przykro mi z powodu synusia. :-(

Wenqing. MALWIC, ASIAAAA japko 84, kajkapol - witajcie :-)

Widzisłam w pepco super czapusie dla niemowlaka chyba za 2,99. Taki misio z uszkami. Były, różowe, niebieskie, i ecri.
W tym tygodniu chyba podjadę i kupię tą ecri:)



Odnośnie porodu - miałyście gaz rozweselający. Ja go dostałam i pytałam się męża dlaczego jest cały mokry...a on miał tylko ubrane zielone wdzianko szpitalne. :-)Do dziś się smieje ze byłam na haju:-)
Wspomnienia mojego porodu. Zaczełam krwawić pojechałam do szpitala w niedziele nad ranem. Zatrzymali mnie tam. Zaczeły sie bóle krzyżowe. Wody płodowe odeszły mi zaraz po północy z wtorku na środę - a urodziłam przed 15:) Nie miło to wspominam.
Pamiętam jak już urodziłam, zobaczyłam córcię i ta ulga, że nic nie bolało.
No i po porodzie osłabienie organizmu spowodowało ropne zapalenie uszu. Walczyłam z tym od lutego do lipca. Masakra.
 
Hej dziewczyny,
ja po pracujacym weekendzie, wczoraj to mialam zapierdziel caly dzien, zauwazylam ze jak szybko sie ruszam w pracy to mnie kluje na dole brzucha.

Karina super torcik, (spoznione) najlepszego dla corci.

Renatka ja tez nie wiem gdzie ten zamkniety:no:

Tez sie boje porodu wiec lepiej o tym narazie nie myslec i sie tak dlugo stresowac:tak:

Spadam narazie
 
reklama
Witam :-)
Musze cisnac do sklepu po cytryny i czosnek ..., zanim całkiem sie rozłożę :-(

Wszystkim zycze miłego wieczorku :-)
 
Do góry