reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Doli kciukasy

Pat podczas porodu hemodupek nie przeszkadza - nie pamieta sie o nim i masz go w du..pie doslownie :)
hemodupki dopiero po porodzie cholernie doskwieraja :( bo chcesz usiasc i dziecko nakarmic a tu dupa boli, krocze boli :( kolko poporodowe w szpitalu mi sie mega sprawdzalo wtedy
 
Czesc dziewczyny. :) miałam sie juz wczoraj odezwać ale kiepsko internet tu działa. Filip sie urodził wczoraj w końcu bylo cc bo zamiast do wyjścia pchal sie w stronę kręgosłupa i trzymał sie spojenia. :) niestety zostajemy na święta w szpitalu bo sie okazlo ze byla infekcja wewnątrz maciczna i dostajemy antybiotyk. Maly wazyl 2980 i ma 50 cm. :)
 
Eewel gratulacje !!:* na kiedy mialas termin bo nawet nie wiem :D

Babydust to mnie pocieszylas bo się balam że będzie mi dokuczal podczas porodu...:D
 
Czesc dziewczyny. :) miałam sie juz wczoraj odezwać ale kiepsko internet tu działa. Filip sie urodził wczoraj w końcu bylo cc bo zamiast do wyjścia pchal sie w stronę kręgosłupa i trzymał sie spojenia no i byl obkrecony pępowiną. niestety zostajemy na święta w szpitalu bo sie okazlo ze byla infekcja wewnątrz maciczna i dostajemy antybiotyk. Maly wazyl 2980 i ma 50 cm. :)
 
reklama
Do góry