reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Tabasia moj to ma ten skok od poczatku.;) moze dziecko w dzien spac dłuzej ? ;)

Zaprazaszam na kruche z rabarbarem;) ja tylko powacham wiec bedzie troche jedzonka;)

Ale smaka narobilas, nie pamietam ile lat nie jadlam ciasta z rabarbarem:-(

Pat, dobrze, że spada, mam nadzieję, że dalej będzie.

Mi się wydaje, że w Tuli właśnie nie wiszą dzieci... ale ja tak czy inaczej na razie się wstrzymuję, przynajmniej dopóki główki sama Małgosia nie będzie trzymać.
Na pewno chusta najlepsza dla dziecka, tylko to wiązanie...

My jutro jedziemy znowu do Katowic na kontrolę okulistyczną, ale z zupełnie innym nastawieniem niż poprzednio, bo już bez takiego stresu, raczej po to, żeby potwierdzić, że jest ok... I ok. 4 muszę wstać, masakra...

Kciuki za jutro, mam nadzieje ze wszystko dobrze bedzie:tak:

Pat a nie odciagalas jeszcze mleka?


My bylismy u pediatry. Wszystko ok, mala urosla od urodzenia 6cm. miala 50 a teraz 56. Co do wagi to lekarz spodziewal sie ze bedzie ze 4 kg wazyc a ona 4580:eek: przy wyjsciu ze szpitala miala 2950.
Wysypka to pryszcze. Na ulewanie dal syropek jak bedzie pomagac to bedziemy dawac a jak nie to nie ma sensu.
 
Natasza właśnie z tym mm jest tak że przez to ze mały ma skaze białkową to lekarz powiedział żeby mu teraz nie dawać żadnego mm bo nie wiadomo na jakie mleko dobrze zareaguje a jeżeli po mleku dodatkowo będzie miał problemy z brzuszkiem to do szpitala trafimy na pewno...

Kuklaki odciagalam ale to co odciagalam raz dziennie to dokarmialam małego bi przez to że ciągle mi na cycku wisiał to na noc juz cycki miałam flaki wiec dawalam mu z butli dodatkowo przed snem...
 
Pat kurde trochę słabo z tym mlekiem :-/ mam nadzieje że uda Ci się dużo ściągnąć bo to jednak parę godzin

Kuklaki wow super waga :) pięknie rośnie :) a u mnie długości ciałka nie mierzą :( a szkoda..

Milia kciuki za jutrzejszą wizytę!!&& dobrze że z pozytywnym nastawieniem jedziecie ;) ale ta godzina 4 o boshe...;)
 
Myslalam o tym nutramigenie ale kurcze boje się mi nawet to podać bo perspektywa że mogę tylko pogorszyć sprawy z jego brzuskiem mnie przeraża...
 
Dziewczyny nie nadrobię. Nawet nie będę próbować. Mąż pojechał w delegacje. Wróci w niedziele. Mama pomaga mi przy starszej. Ale młodsza daje czadu. Wczoraj spala 15 minut przez caly dzień reszta raczki jak nie to ryk. A starsza jak króliczek duracel.
 
Pat, Oltoma a ja kupiłam nosidło tiny love używane. Ma taką super cześć materiału na nóżki dla niemowlaka żeby mógł ładnie w "C" leżeć i żeby nic nie zwisało:)

Sagata ja tez teraz ciagle musze odciągać pokarm:/ na początku dawałam małemu butelkę medela calma i zmień ciezko idzie wiec czy butelka czy pierś nie było dla niego różnicy, a teraz jest na dr Brownie antykolkowym i chyba lżej leci bo cos juz nie chce z piersi ;( wytrzyma minutkę i zaczyna sie denerwować... Musze chyba bardziej sie postarać:)

Czy wasze maluszki śpią juz całą noc?
 
Natasza spróbuj sama zmierzyc jak masz metr krawiecki.

Anemonne nie spi całą noc, wczoraj pierwszy raz wstała po 4 a potem dopiero po 8 ale do 24 to prawie po kąpieli nie spała i w dzień też mało. Wcześniej to sie ze 3 razy budziła.
 
reklama
Pat nutramigen jest dla dzieci wrażliwych więc powinno być ok :)

Anemonne mój je z butli lovi i z cyca i nie ma problemu..
Mój budzi się 2 razy w nocy i trzeci raz nad ranem :) nie wiem kiedy prześpie noc :)

Aylin to masz urwanie..nie powiem czego ;)

Macie pozdrowienia od Matki naszej żyje, dycha ale w jednej ręce mała w drugiej cycoszek i miejsca na bb brak ;)
 
Do góry