reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
Zulugulka właśnie ze jeszcze nie wiem kto umnie zamieszkał dlatego nie mogę się doczekać tej środy :)

Padnięta jestem cały dzień na dworku byliśmy. Tak fajnie cieplutko było i jeszcze grilla se na kolacje zrobiliśmy :D

Martyska jak tam kąpiel pomogła?

Ktoś o plamkach pisał to mój mąż ma białe plamy na nogach i na brzuchu. U niego w rodzinie wszyscy maja te plamy którzy są do ojców podobni no i nasza córcia czysty tatuś i tez ma te plamki narazie u niej latem są bardziej widoczne jak jest opalona. na brzuszku narazie nie widać. Ale ja się tym nie martwię będzie starsza to zdecyduje sama czy chce zabieg se zrobić. Laserowe zabiegi robią na takie plamki.

Miłego wieczorku ;)


a te plamki to nie jest bielactwo? ja mam bielectwo nabyte( nikt predzej w rodzinie nie miał) mi sie pokazały jak zaczełam dojrzewać, a moje dzieci już mają Wiktoria ok 5cm na brzuchu a krystian 1cm też na brzuchu..

jak mnie głowa od południa boli..ogólnie nic mi sie nie chce..
 
Klaudia co się dzieje?

Thriade świetnie napisałaś o tych szczepieniach. Zgadzam się w 100%

U nas bardzo fajny dzień, na dworze cudnie! Martwi mnie, że w prognozie jeszcze ochłodzenie idzie. Roślinki ucierpią.
 
a te plamki to nie jest bielactwo? ja mam bielectwo nabyte( nikt predzej w rodzinie nie miał) mi sie pokazały jak zaczełam dojrzewać, a moje dzieci już mają Wiktoria ok 5cm na brzuchu a krystian 1cm też na brzuchu..

jak mnie głowa od południa boli..ogólnie nic mi sie nie chce..

Tak bielactwo to jest latem trzeba uważać żeby nie O paliła te miejsca. U mojej córki pokazały się te plamki zaraz w pierwszym lecie ja te zmiany juz widziałam wiosna bo jednak te słońce przebija się przez spodnie i juz były trochę widoczne. A latem to są już bardziej widoczne.

Ania Ewelak jeszcze jedna kiełbaska została :D
 
Patka kąpiel pomogła w 100% jak juz wyszłam, to i Tomkowi nerwy przeszły i razem pojechaliśmy rozdać reszcie kobitek kwiatki i na zakupy i do znajomych.. i pomimo tego, że ja swój prezent dostałam juz wczoraj to dostałam jeszcze dziś kwiatuszki i ferrero Roche :)
Ale obawiam się ze zmieniła bym te czekoladki na kiełbaske z grilla ;D
A teraz zostało obejrzenie przez chwile tv, pobuszuje chwile na internecie i uciekam spać. Udanych wieczorów kochane :*
 
reklama
Smaczek na ta kielbaske to mam moge podac adres do wysylki :-D

Ja sie pochwale ze mialam super dzien kobiet najpier targi z artykulami dla Dzidziusiow potem obiadek na miescie prezecik byl (perfumiki) troche pochodzilismy po sklepach kupilismy posciel dla Maluszka i zestaw butelek na promocji
Deserek pyszne babeczki a teraz czekam na kolacje Krewetki po chinsku moj M robi niam niam ;-)
 
Do góry