reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Jeny dziewczyny jakie macie sposoby na bezsenność ? U mnie znowu jest ten problem jaki miałam w ciąży. Wstanę do małej podać smoczka czy nakarmić i nie mogę zasnąć :/ i leżę już jak Debil od 3 i jak pomyślę że za dwie godz wstanie młoda a ja leżę i patrze w sufit to płakać mi się chce bo pewnie zasne przed 6 i będę jak zombie :(
 
reklama
ja wieczorem ziewam, jestem nieprzytomna, ale jak się położę wreszcie to ze spania nici... Dziś nawet się udało zasnąć spoko to miałam noc makabryczną wręcz, młoda się budziła co 1.5h... między 4:00 a 6:30 nie spała w ogóle, jeszcze trafiła mi się kupa i inne atrakcje... O 7:30 mąż ją przejął, po drzemce, to dotrwała do 9... dał jej mm, żeby mnie nie budzić, zjadła, ale bez cycka zasnąć nie chciała i i tak przed 10 musiałam wstać...
 
Nie no to u mnie aż tak źle nie jest bo mała zazwyczaj śpi od 20.30 do 5/6/7 bez przerwy tylko teraz jej się tak poprzestawialo że obudzi się o 3 na butle albo np o 5 ale zje i śpi dalej. A ja ? A ja dupa leżę i patrze w sufit. Czasem nawet pomimo że ona się nie budzi to ja sama idę do łazienki i już nie mogę zasnąć. Nie wiem co mi się porobiło.. Małej chyba wychodzą kolejne żeby bo tak się ślini od wczoraj ze normalnie na raz pół bodziaka mokre .. zobaczymy za parę dni czy coś się wykluje.
U nas chyba zaczyna się zima, w nocy -6 a w dzień -2 i delikatnie pruszy śnieg. Muszę T pogonic zeby w moim aucie zmienil szybko opony.
A jakie plany na Andrzejki ?
My w piątek wybieramy się w góry z siostrą Tomka i jej rodzinka ;)
 
My dalej walczymy z aftą na ustach. Niestety nie zdążymy z drugą dawką szczepienia na rotawirusy. Przeprowadzona natomiast badania, że już pierwsza dawka chroni organizm. Potwierdziła to pediatra.
Dziewczyny odnośnie basenu mam do Was pytanie. Z córa będzie chodził na zajęcia Michał, ale ja chciałabym przyglądać się jak sobie radzą itp. Jest to praktykowane tam gdzie chodźcie?
 
My dalej walczymy z aftą na ustach. Niestety nie zdążymy z drugą dawką szczepienia na rotawirusy. Przeprowadzona natomiast badania, że już pierwsza dawka chroni organizm. Potwierdziła to pediatra.
Dziewczyny odnośnie basenu mam do Was pytanie. Z córa będzie chodził na zajęcia Michał, ale ja chciałabym przyglądać się jak sobie radzą itp. Jest to praktykowane tam gdzie chodźcie?

U nas tak jest. Nawet dostałam kluczyk do szafki, żeby rzeczy małej zostawić (a mąż miał swój). Podczas zajęć mogłam chodzić koło basenu - trzeba mieć klapki na zmianę.
 
Dziewczyny trochę prywaty, kupiłam mojemu grubaskowi kombinezon zimowy z mothercare, wczoraj go wyciagnelam bo chcialam wyprac przed ubraniem a mój "mały" tak urósł, że jest on za mały. Paragon wyrzuciłąm więc nie mam co liczyć na wymianę. Dałąm za niego 169 zł, chciałaby 130zl (cena do negocjacji:-) rozmiar 6-9 mcy 10kg moze któraś z Was byłaby zainteresowana?
 

Załączniki

  • DSCN1409.jpg
    DSCN1409.jpg
    26,9 KB · Wyświetleń: 51
reklama
Dziewczyny trochę prywaty, kupiłam mojemu grubaskowi kombinezon zimowy z mothercare, wczoraj go wyciagnelam bo chcialam wyprac przed ubraniem a mój "mały" tak urósł, że jest on za mały. Paragon wyrzuciłąm więc nie mam co liczyć na wymianę. Dałąm za niego 169 zł, chciałaby 130zl (cena do negocjacji:-) rozmiar 6-9 mcy 10kg moze któraś z Was byłaby zainteresowana?

No to cie gubasek wyrolowal :-D
My na razie wychodzimy z rozmiaru 0-3 m-cy...:$
 
Do góry