reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

reklama
Strasznie to upierdliwe. Zawsze karmię przed wyjściem, ale bywało, że musiałam go przystawić na dworze, u lekarza, w szpitalu itp..
 
My bylismy na spacerze nad zalewem i pierwsze co zrobil jak doszlismy to byl cyc;p mlode chlopaki nad woda a ja z cyckami na wierzchu he;p pamietajcie ze my ciagle przez nakladke;p to jeszcze zabawy kupe:szok:
 
Niby taka normalna rzecz a jednak krepujące, prawda? Też bym.się źle czuła z cycem na wierzchu w miejscu publicznym.


Nad ranem miałam ostre pobolewania brzucha. Ale to raczej nie był skurcz bo nie przechodził długo. Aż w końcu przeszedł... A z nim moja nadzieja :-) k****!

Idę sprzątać.
 
reklama
W miejscach publicznych staram się najpierw zasłonić tetrą a potem otworzyć cycka. Jakoś nie martwię się tym co ludzie powiedzą, ale nigdy nie zauważyłam, żeby się ktoś gapił. Zawsze staram się znaleźć ustronne miejsce i odwrócić maksymalnie od ludzi, najlepiej przodem do ściany, drzewa etc

Jeszcze dzisiaj nic nie zrobiłam, a muszę zacząć sprzątać bo w sobotę teściowie wracają. Nie chcę wszystkiego jednego dnia robić, więc rozłożę sprzątanie na części. Dziecko szczęśliwie zasnęło, ale ja się zebrać do roboty nie mogę.
 
Do góry