reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

LISTA KWIETNIOWYCH MAMUŚ

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
czesc kobietki :)

chyba do was dolacze, bo jakos nie czuje zeby maluch chcial dzisiaj przyjsc na swiat...takze bede pewnei kwietniowa mamusia, a nie marcowa ;)
 
ara - zapraszamy :) nie jestes pierwsza marcoweczka ktora do nas zaglada ostatnio; z tego co widze to jeszcze was kilka zostalo :)
 
Ja też zaglądam do Was co pewien czas, termin mam na 8-go, ale bym chciała szybciej, bo nie mogę się już doczekać dzidziola. To  ciągłe myślenie o porodzie i dzidzi sprawia, że już zaczynam głupieć. :)
Pozdrowienia dla wszystkich Kwietniówek
PA
 
Klara 79 witaj:):)
to podobnie jak ja tez doczekac sie nie moge ale ja mam na 30 lecz chce wczesniej!!!!
 
czesc Kochane
niestety nie udało mi sie utrzymać dzidzi w brzuchu do 9 kwietnia
mała Aleksandra przyszła na świat 29 marca :)
jest sliczna i malutka
 
ewach zazdroszcze...ja mialam nadzieje ze urodze ciut przed terminem, a tu prosze...kilka dni po a ja dalej w ciazy. dziecko milo byc marcowe a tu juz kwietniowki sie rozdwajaja a ja w ciazy chodze...cos ze slonia pewnie mam ;)
 
reklama
Ara oj biedactwo! Ale w końcu to rozwiązanie musi nadejść - o ile to jest jakiekolwiek pocieszenie...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry