reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista lutowych mamuś

No dobra kochaniutkie, musze uciekać do kuchni i zakręcić się koło obiadu.
Bo mąż przyjdzie i musi jakies papu dostać ;D
Buziaki :-*
 
reklama
Jeju, ale Was dzisiaj wzięło! Jakieś nadaktywne jestescie. Chyba czas się dopełnia... ;D
My dziś złożyliśmy podania o kredyt mieszkaniowy. Powiało grozą. Prawdopodobnie raty zjedzą nas żywcem, bank zajmie nasze mieszkanie (narazie to kawałek trawki przysypanej śniegiem), pójdziemy z torbami i będę chodować króliki u babci na wsi.
A co tam. Niech sie dzieje wola nieba ;)
 
Remeny, mięsko królicze bardzo zdrowe jest i pyszne też ;D. Więc jeśli to jedyne zmartwienie, to jakby go nie było. Kredyt mieszkaniowy inna sprawa, ale coś za coś.

Ha, i nic mi się nie dopełnia :laugh:. Jestem po powaznej rozmowie z synem. Ustaliliśmy, że dla nas obojga będzie lepiej, jak się wykluje w okolicach 5 lutego. ;D ;D ;D
 
Np to ja muszę poważnie pogadac z Olką by w brzuchu pięknie siedziała i mamie strachu nie robiła , kurcze mam nadzieje
że jutro nie wezma mnei do tego szpitala i bede mogła sobie iść do fryzjera bo tez sie umówiłam za wczasu co by zrobić sie na bóstwo ;)
 
Żyje i mam nadzieję, że będzie mu dobrze. Musiałam oddać ze względu na dzidzię. I mi tak smutno... Tak sobie buczę teraz bo nie mam nic innego do roboty ...
 
reklama
Do góry