Margana
Fanka BB :)
kachutka przykro mi bardzo z powodu mamy:-(Mam nadzieje, ze szybko dojdzie do siebie! I tak jak mówisz, dobrze, ze blisko siebie mieszkacie, bo tak byś się bardziej zamartwiała.
Dziewczyny ale on nie był ani trochę zarózowiony, wiec sie nie nastawiam, ze niebawem urodzę;-)
Dziewczyny ale on nie był ani trochę zarózowiony, wiec sie nie nastawiam, ze niebawem urodzę;-)
Ostatnia edycja:


