Angun
Fanka BB :)
Witajcie dziewczyny nadal w dwupaki i nowe mamusie!!!
Katerinka gratuluję, mam nadzieję, że szybko dostaniesz swoją Patrysię, nakarmisz ją i już nie będziesz musiała oddawać na noworodki!
Angie jestem z Toba myślami, myśl pozytywnie, Twoja córunia jest już cała i zdrowa na świecie, trzymam kciuki!!!!!
Kati trzymaj się kochana!
Przez tą przerwę weekendową nie wiem, dokładnie co mam komu odpisywać, ale teraz postaram się być na bieżąco. Meble do pokoju Arturka przywiezione, będziemy je skręcać i urządzać cały pokoik na dniach, już się nie mogę doczekać, na pewno pochwalę się wstawiając fotki :-)
Katerinka gratuluję, mam nadzieję, że szybko dostaniesz swoją Patrysię, nakarmisz ją i już nie będziesz musiała oddawać na noworodki!
Angie jestem z Toba myślami, myśl pozytywnie, Twoja córunia jest już cała i zdrowa na świecie, trzymam kciuki!!!!!
Kati trzymaj się kochana!
Przez tą przerwę weekendową nie wiem, dokładnie co mam komu odpisywać, ale teraz postaram się być na bieżąco. Meble do pokoju Arturka przywiezione, będziemy je skręcać i urządzać cały pokoik na dniach, już się nie mogę doczekać, na pewno pochwalę się wstawiając fotki :-)
...a i stary mój już nie może się doczekać..powiedział mi wczoraj, że ma już dość tej mojej ciąży
( on se może mieć;-) ) szkoda mi go trochę, bo starsznie wszystko przeżywa i już go nosi, a nawet małego piwka na rozluźnienie się nie napije, bo ma zakaz ode mnie
Trzymam za Was &&&& dziewczynki!
), ale moze uda sie trafic na taki bardziej pozbierany personel, i ktos udzieli ci konkretnych rad
Zycze aby czas szybko mijal.... Zdrówka!!!
Ja mam już dość tego wiercenia sie, dzis od rana kopie mnie po żebrach, żoładku i nawet plucach