mary-beth
Fanka BB :)
Hej dziewczynki!
Katerinka - dzielna jesteś, kochana!!! Mam nadzieję, ze w tym momencie już dostałaś córeczkę i cieszysz się jej obecnością!!! Trzymam kciuki, by od teraz już wszystko było dobrze!
Angie - &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& oraz dużo zdróweczka dla Was!!! Trzymam mocno kciuki, by wszystkie podejrzeniua zostały wykluczone, a Wasze maleństwo w pełni zdrowe!
Nimfi - &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za rozwój akcji!
Kati - &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za dziś!

Kachutka - powodzenia na wizycie!
Dziewczyny, mnie przeziębienie rozwaliło już całkiem!
Do tego ręce bolą i drętwieją tak, ze ledwo piszę na kompie, a ręcznie już w ogóle nie mogę! :-( Jeju, na koniec ciąży wszystko mi się posypało...
Jutro o 13 mam się stawić w szpitalu - będą sprawdzać, czy niunia się obróciła z powrotem główką w dół oraz czy i jak przybrała na wadze. Chyba nie powinni mnie zostawiać, ale torba szpitalna i tak już leży w bagażniku auta.
Miłego dnia!
Katerinka - dzielna jesteś, kochana!!! Mam nadzieję, ze w tym momencie już dostałaś córeczkę i cieszysz się jej obecnością!!! Trzymam kciuki, by od teraz już wszystko było dobrze!

Angie - &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& oraz dużo zdróweczka dla Was!!! Trzymam mocno kciuki, by wszystkie podejrzeniua zostały wykluczone, a Wasze maleństwo w pełni zdrowe!
Nimfi - &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za rozwój akcji!

Kati - &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za dziś!


Kachutka - powodzenia na wizycie!
Dziewczyny, mnie przeziębienie rozwaliło już całkiem!
Do tego ręce bolą i drętwieją tak, ze ledwo piszę na kompie, a ręcznie już w ogóle nie mogę! :-( Jeju, na koniec ciąży wszystko mi się posypało... Jutro o 13 mam się stawić w szpitalu - będą sprawdzać, czy niunia się obróciła z powrotem główką w dół oraz czy i jak przybrała na wadze. Chyba nie powinni mnie zostawiać, ale torba szpitalna i tak już leży w bagażniku auta.
Miłego dnia!
Generalnie nie było by tak źle, gdyby nie te nasze wszystkie dolegliwości i ciągłe objawy
Pati jest silna i już na pewno niedługo będziecie się do siebie tulić.