paulapauletta
Aktywna w BB
mary-beth własnie po to jest forum
zeby sienbie wspierac. wiadomo mamy oparcie w najblizszych ale nie ma to jak pogadanka z dziewczynami
tez myślałam o butelce ale póki co nie kupiłam. jak juz mały będzie to bedę dokupywac to co trzeba. a że mam tuz za rogiem sklep z dzidziusiowymi rzeczami to mój z kartka polezie i kupi co trzeba
i chyba nawet ostatnio mi tam takie pokazywali. brakuje na takich małych popierdólek, butelki, termometru i takich tam. w sumie to sama nie wiem co jeszcze dokupić. wyszłam z założenia że jak juz będzie kacper w domu to wtedy będziemy wiedzieć 
własnie oglądam ciąża z zaskoczenia.... to jest dopiero jazda
wszystko niby ok, zyjesz jak zawsze , nagle cie boli strasznie i rodzisz .....
tez myślałam o butelce ale póki co nie kupiłam. jak juz mały będzie to bedę dokupywac to co trzeba. a że mam tuz za rogiem sklep z dzidziusiowymi rzeczami to mój z kartka polezie i kupi co trzeba
własnie oglądam ciąża z zaskoczenia.... to jest dopiero jazda
Ostatnia edycja:


Bolały mnie strasznie biodra, zwłaszcza lewe a właśnie na lewym boku lubię spać...Poza tym siku byłam chyba 7 razy, Mała cały czas pchała mi się na pęcherz, bo czułam kłucie...Dopiero nad ranem spało mi się jako-tako...Na szczęście pogoda nastraja pozytywnie, bo jest znowu bardzo ładnie...


